Show Biznes

Jennifer Lopez i Ben Affleck „płakali do siebie” podczas ślubu

preview for J. Lo's Engagement Rings

Prawie 20 lat po tym, jak po raz pierwszy mieli się pobrać, Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mogli powstrzymać łez, kiedy w końcu powiedzieli sobie „tak” w miniony weekend w Las Vegas.

Według świadka, aktorzy byli dość emocjonalni podczas ceremonii, w której uczestniczyły ich dzieci.

Kenosha Portis, która pracuje w The Little White Chapel w Vegas, powiedziała Good Morning America, że miejsce to kończyło swoją działalność w sobotę, kiedy Lopez i Affleck weszli do środka (według Lopez, tuż po północy).

„To było takie ekscytujące. To znaczy, przygotowywaliśmy się do zamknięcia i mieliśmy specjalnego gościa przybywającego jako walk-in,” powiedział Portis. „Zacząłem się trochę trząść, wiesz? Byłem jak, 'O mój Boże, to jest Jennifer Lopez!'”

Portis powiedział, że para czytała sobie nawzajem swoje przysięgi, które były „bardzo słodkie.”

„Oboje byli emocjonalni. Płakali do siebie. Dzieci były tuż za nimi,” dodała.

Portis skomentowała również suknię ślubną gwiazdy Marry Me, którą opisała jako „ładną, elegancką, beżową, koronkową suknię z trenem. Welon był piękny.” Dodała, że „wszystko było bardzo eleganckie i piękne. Była oszałamiająca. Miała piękny bukiet-biały bukiet, który miała – a on miał również boutonnière, który do tego pasował.”

Lopez potwierdziła wiadomość o zaślubinach jej i Afflecka 17 lipca w swoim newsletterze, On the JLo. „Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa” – napisała.

Piosenkarka podzieliła się również zdjęciami ze szczęśliwej nocy, w tym spojrzeniami na jej dwa ślubne wyglądy – jedną koronkową suknię Alexandra McQueena „ze starego filmu”, a drugą koronkową, off-the-shoulder suknię Zuhaira Murada. Fani szybko zauważyli, że pierwszy element został wyciągnięty prosto z szafy Lopez Jersey Girl i była to ta sama suknia, którą miała na plakacie filmu z 2004 roku, w którym zagrała z Affleckiem.

W czasie, gdy Lopez i Affleck kręcili komedię romantyczną, byli już zaręczeni i choć nie jest jasne, czy piosenkarka planowała założyć suknię z filmu na ich (przełożony) ślub w 2003 roku, trzymała ją w swojej szafie przez prawie dwie dekady, czekając na idealny moment.

„Miałam tę sukienkę przez tak wiele lat i po prostu oszczędzałam ją, oszczędzałam, oszczędzałam, a teraz mam ją na sobie w dniu mojego ślubu”, mówi Lopez w klipie udostępnionym w jej newsletterze i na Instagramie fryzjera Chrisa Appletona.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button