Show Biznes

Jennifer Lopez ze łzami w oczach odbiera nagrodę pokoleniową na MTV Movie & TV Awards

SANTA MONICA, CALIFORNIA - JUNE 05: Honoree Jennifer Lopez accepts the MTV Generation Award onstage during the 2022 MTV Movie & TV Awards at Barker Hangar on June 05, 2022 in Santa Monica, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Jennifer Lopez otrzymała nagrodę pokoleniową na 2022 MTV Movie & TV Awards w niedzielę, 5 czerwca. The multihyphenate teared up as she thanked her fans, her manager, and everyone who inspired her film performances over the years.

Lopez w swoim przemówieniu powiedziała: „Patrzę na te filmy i widzę wszystkich wspaniałych ludzi, których miałam szczęście znać i z którymi mogłam pracować. Jesteś tylko tak dobry jak ludzie, z którymi pracujesz, a jeśli masz szczęście, to oni czynią cię lepszym. A ja miałam pod tym względem wielkie szczęście” Lopez powiedziała, że choć nie jest żadną ze swoich postaci, wszystkie jej role mają w sobie cząstkę jej osoby.

„Były czasy tak niskie, że myślę, że kontynuowałam bardziej dla ciebie niż dla siebie.”

„Ponieważ nie można stworzyć prawdy, jeśli się jej naprawdę nie przeżyło, mam dziś wieczorem inny rodzaj listy podziękowań”, powiedziała. „Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy dali mi to życie. Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli prawdziwi i tym, którzy mnie okłamywali. Chcę podziękować prawdziwej miłości i chcę podziękować temu, jak okłamywałam samą siebie, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę się rozwijać.”

„Chcę podziękować rozczarowaniu i porażce za nauczenie mnie bycia silną”, kontynuowała. „I moim dzieciom za nauczenie mnie miłości” Lopez zapłakała i kontynuowała: „Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy powiedzieli mi – w twarz lub gdy nie było mnie w pokoju – że nie mogę tego zrobić. Naprawdę nie sądzę, że mogłabym to zrobić bez was.”

„A ja wiem, że nie mogłabym tego zrobić bez fanów, którzy widzieli te filmy,” dodała, ku wielkim wiwatom tłumu. Wskazała na fanów i powiedziała: „Jesteście powodem, dla którego tu jestem i byłam, i kocham was.”

Lopez również wyraźnie podziękowała swojemu menedżerowi, Benny’emu Medinie. Powiedziała po części: „Jeśli jest jedna osoba, która wierzyła we mnie od początku, od pierwszego razu, gdy zagrałam mu poszarpane demo piosenki, którą napisałam tego dnia, nigdy nie pozwolił mi przestać wierzyć w siebie. To był on.”

„Były czasy tak niskie, że myślę, że kontynuowałam jazdę bardziej dla ciebie niż dla siebie”, powiedziała do Mediny. „Jesteś prawdziwym znaczeniem ride or die.”

Na koniec swojego przemówienia wywołała swojego narzeczonego, Bena Afflecka, który nie był z nią na imprezie. „I Ben i wszyscy w domu, poczekajcie na mnie z kolacją, będę w domu o 7”, powiedziała przed odejściem.

Lopez dostała swoją pierwszą przerwę w sketch-comedy show „In Living Color”, pojawiając się jako jedna z Fly Girls. W 1997 roku zagrała w filmie „Selena”, wcielając się w postać zmarłej Seleny Quintanilli Pérez. J Lo umocniła się jako gwiazda filmowa, występując w takich filmach jak „Anakonda” i „Out of Sight” Wystąpiła w klasycznych romansach, takich jak „The Wedding Planner”, „Maid in Manhattan” i „Shall We Dance?” W latach 2000 Lopez wystąpiła w dwóch filmach z Affleckiem, „Gigli” i „Jersey Girl” Jej inne hity to „Monster-in-Law”, „The Boy Next Door” i „Second Act” W 2019 roku wystąpiła w „Hustlers”, który otrzymał znaczne uznanie krytyków, a na początku tego roku wydała kolejny rom-com, „Marry Me” z Owenem Wilsonem. I nie pokazała żadnych oznak spowolnienia. Obecnie przygotowuje się do premiery swojego dokumentu Netflixa, „Halftime” Jeszcze w tym roku wystąpi także w „Shotgun Wedding” i „The Mother”.

Wśród poprzednich zwycięzców nagrody pokoleniowej są Scarlett Johansson, Chris Pratt, Will Smith, Reese Witherspoon, Robert Downey Jr, Sandra Bullock, Tom Cruise i Adam Sandler.

Wcześniej wieczorem Lopez otrzymała również nagrodę za najlepszą piosenkę za „On My Way (Marry Me)”, występującą w filmie „Wyjdź za mnie”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button