Show Biznes

Jesse Tyler Ferguson i Justin Mikita spodziewają się drugiego dziecka

NEW YORK, NEW YORK - OCTOBER 17: Jesse Tyler Ferguson and Justin Mikita pose at the opening night for the new play

Rodzina Jesse Tylera Fergusona i Justina Mikity wkrótce się trochę powiększy. W piątek, 27 maja, Ferguson ogłosił w wideo na Instagramie, że on i jego mąż spodziewają się drugiego dziecka. Nowe dziecko dołączy do ich syna, Becketta Mercera, który urodził się w lipcu 2020 roku.

Ferguson w długim podpisie na Instagramie napisał: „@justinmikita i ja mamy ekscytujące wieści, spodziewamy się drugiego dziecka! Nasza powiększająca się rodzina będzie czteroosobową rodziną jeszcze tej jesieni! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Beckett będzie miała rodzeństwo”

Aktor wykorzystał swój post, aby poruszyć temat rozdzierających serce bieżących wydarzeń, które mają teraz wpływ na życie każdego z nas. „Podobnie jak większość ludzi w tym kraju, mamy złamane serce z powodu ataków w całym kraju – od bezsensownej przemocy z użyciem broni, po ataki stan po stanie na nasze transgenderowe rodziny i ataki na zdrowie reprodukcyjne kobiet” – napisał.

Gwiazda „Współczesnej rodziny” podzieliła się również tym, w jaki sposób on i Mikita podejmują działania. Para współpracuje z kobiecym małym przedsiębiorstwem MiliMili przy tworzeniu linii „śpiworków, prześcieradeł do łóżeczka, masek na oczy i szlafroków” zaprojektowanych przez queerową artystkę Katie Kaapcke. Cały dochód z tej współpracy zostanie przekazany na rzecz organizacji non-profit Ferguson i Mikity, Pronoun.org. „Będziemy wykorzystywać te środki, aby dotrzeć do stanów, w których zdrowie reprodukcyjne i prawa osób transpłciowych są obecnie nieustannie atakowane” – napisała Ferguson.

Dodatkowo para rozpoczyna swoją kampanię od przekazania 25 000 dolarów na rzecz ACLU, National Abortion Federation i Everytown For Gun Safety. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że do naszej powiększającej się rodziny dołączy mały człowiek – i dumni, że możemy wspierać jego wybór” – dodała Ferguson.

Ferguson i Mikita zawarli związek małżeński w 2013 roku. Od tego czasu poświęcili się zachowaniu i promowaniu praw osób LGBTQ+ poprzez swoją organizację non-profit. Są również otwarci na swoich fanów w kwestii ich podróży rodzicielskiej od czasu powitania Beckett w środku pandemii. Wcześniej w maju Ferguson wyjawił w rozmowie z People, że Beckett mógł już złapać bakcyla aktorstwa. „Może wcześnie złapał bakcyla” – powiedział Ferguson. „Zaczynamy go od 'Ulicy Sezamkowej’ Pokazaliśmy mu kilka filmów z moimi występami. Jest podekscytowany, że zobaczy mnie na scenie. To dla niego ekscytujące.”

Czy to równie ekscytujące jak zostanie starszym bratem? Fani pary będą musieli czekać do jesieni, aby przekonać się, jak Beckett zareaguje na swoją nową rolę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button