Strona główna Show Biznes Jesse Williams porusza temat nagich scen w broadwayowskim "Take Me Out": "It's...

Jesse Williams porusza temat nagich scen w broadwayowskim „Take Me Out”: „It’s a Body”

Jesse Williams stał się w poniedziałek viralem z powodu swojego występu w broadwayowskim spektaklu „Take Me Out”, w którym gra Darrena Lemminga, kolorowego geja w zawodowej drużynie baseballowej. Szum wokół występu Williamsa nie miał nic wspólnego z jego imponującymi umiejętnościami aktorskimi, którymi popisywał się przez 12 sezonów w serialu „Grey’s Anatomy” Na Twitterze pojawił się raczej szereg komentarzy po tym, jak jeden z widzów udostępnił nagranie, na którym widać jego nagą scenę z pełną twarzą w broadwayowskiej produkcji.

W rozmowie ze swoim partnerem Jesse Tylerem Fergusonem i Andym Cohenem w programie „Watch What Happens Live” 9 maja, Williams, który jest obecnie nominowany do nagrody Tony za rolę Lemminga, zlekceważył ten incydent bez zastanowienia. „Wszyscy wokół mnie [was] mówili: 'Jesteś pewien? Nude nude?’ A wszyscy robią z tego taką wielką sprawę, [but] przecież to tylko ciało” – powiedział, opowiadając o reakcjach przyjaciół i rodziny, gdy przyjął rolę. „Kiedy już to zobaczysz, zdajesz sobie sprawę, że nieważne. To jest ciało. Muszę tylko nie robić z tego aż tak wielkiej sprawy”.

„Myślałem, że jestem pewny siebie – 'Och, tak, jasne. Powiedz mi” – a zdałem sobie sprawę, że po prostu nie chcę wiedzieć, absolutnie nie.”

Naciskając dalej, Cohen zapytał, czy Williams czuje się komfortowo będąc nago na scenie, kiedy „twoi agenci przychodzą zobaczyć, wszyscy – członkowie twojej rodziny, twoje rodzeństwo – dosłownie prezentujesz się przed wszystkimi.” Dla Williamsa, członkowie publiczności nie byli problemem. W rzeczywistości, czuł się na tyle komfortowo będąc nago na scenie, że powiedział Cohenowi, że „nie był zdenerwowany”, kiedy jego partnerki z serialu „Grey’s Anatomy” Ellen Pompeo i Debbie Allen (ta ostatnia gra jego mamę w serialu) przyszły zobaczyć jego występ. „Nie wiedziałem, że Ellen i Debbie przyjdą, a w ciągu pierwszych kilku tygodni pracy w produkcji nauczyłem się, że nie chcę tego wiedzieć” – powiedział. „Myślałem, że jestem pewny siebie – 'Och, tak, pewnie. Powiedz mi’ – i zdałem sobie sprawę, że po prostu nie chcę wiedzieć. Absolutnie nie.”

Pomijając nagość, Williams powiedział, że jest wdzięczny, że Allen i Pompeo wzięli udział, dodając, że Allen dała mu kilka wspaniałych rad dotyczących kariery przed występem. „Najlepszą radą od Debbie jest obserwowanie Debbie”, powiedział. „Mówiła niesamowite, odważne rzeczy, takie jak 'Zaangażuj się’ i 'Zamknij się, dziecko’, ale patrzenie, jak idzie na całość [into her performances] i [seeing] jej poziom pewności siebie, samoświadomości i zaangażowania jest niesamowity. Jest mentorem i wspaniałą przyjaciółką”.

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy