Show Biznes

Jimin i Ha Sung-woon stworzyli ścieżkę dźwiękową do serialu Netflixa „Our Blues”, a teksty są słodko-gorzkie

Źródło obrazu: Getty / JTBC PLUS / Contributor i Getty / Han Myung-Gu / Contributor

Jimin z BTS przez lata wydał wiele solowych piosenek, ale 24 kwietnia zaprezentował swój pierwszy oryginalny soundtrack (OST). Gwiazdor współpracował z byłym członkiem Wanna One, Ha Sung-woonem, aby wydać „With You” jako część ścieżki dźwiękowej do nowego dramatu Netflixa „Our Blues” Jak fani wiedzą, Jimin i Sung-woon są dobrymi przyjaciółmi. Spotykali się przy wielu okazjach i wspierali się nawzajem w trakcie swoich karier, co sprawia, że ich kolaboracja jest tym bardziej wyjątkowa.

Na kilka dni przed premierą utworu, przedstawiciel Yam Yam Entertainment (firmy, która stoi za ścieżką dźwiękową „Our Blues”) powiedział: „Miękki ton wokalu Jimina i atrakcyjny, ujmujący ton Ha są splecione razem w tej piosence, a ich harmonia sprawiła, że jest jeszcze piękniejsza.” Po tym jak w końcu usłyszeliśmy „With You” na własne uszy, fani nie mogli się z tym bardziej zgodzić. Jeśli też nie możecie się nasycić tą piosenką, sprawdźcie, co kryje się za tekstem poniżej.

Tekst piosenki „With You” Jimina i Sung-woona

Podczas gdy większość tekstu „With You” jest śpiewana po angielsku, w drugiej zwrotce jest tekst w języku koreańskim, przetłumaczony tutaj przez @btsinthemoment.

Wers 1:
Chcę być z tobą
I chcę z Tobą zostać
Tak jak gwiazdy świecą jasno
Znów promieniejesz
Tuż obok Ciebie, wciąż jestem
Idąc, dokądkolwiek pójdziesz
Będziesz żył wiecznie we mnie
Oddychając głęboko, we mnie

Chorus:
Po prostu weź to wszystko
Jestem niczym bez twojej miłości
Obiecuję, że nigdy nie opuszczę Twojej miłości
Moje serce bije z twojego powodu
Na zawsze i na zawsze i na zawsze
Tylko Ty możesz wziąć moje serce
Kochana moja miłości, miłości, miłości
Chcę zostać z tobą

Wers 2:
Wspomnienia są zawsze w tym pokoju, który nazywa się sercem
Pełen historii z Tobą
Ja też nie wiem, kiedy to wszystko się zaczęło, ale
Chcę opowiedzieć Ci wszystkie moje historie

Chorus:
Po prostu weź to wszystko
Jestem niczym bez twojej miłości
Obiecuję, że nigdy nie opuszczę Twojej miłości
Moje serce bije z twojego powodu
Na zawsze i na zawsze i na zawsze
Tylko Ty możesz wziąć moje serce
Kochana moja miłości, miłości, miłości
Chcę zostać

Outro: Jimin
Tore my heart
Teraz jestem w ciemności
Czy spotkamy się w naszych snach
Breaking my heart
Tu jesteśmy osobno
Chcę być blisko ciebie

Co oznaczają słowa piosenki „Z Tobą” Jimina i Sung-woona?

„With You” opowiada słodko-gorzką historię miłosną. Słowa piosenki przypominają o związku, który się nie udał, choć jedna ze stron bardzo tego chciała – a teraz, bez względu na upływ czasu, nigdy nie zapomną tej osoby ani tego, jak się przy niej czuli. „My heart is beating ’cause of you / Forever and ever and ever / Only you can take my heart” – śpiewają w refrenie duet.

Szczególnie emocjonalne jest outro piosenki. „Tore my heart / Now I’m in the dark / Will we meet in our dreams” – śpiewa Jimin. „Breaking my heart / Here we are apart / I wanna stay near you.”

Teksty piosenek idealnie pasują do fabuły „Our Blues” Serial śledzi losy różnych bohaterów mieszkających na wyspie Jeju, w tym handlarza ciężarówek Lee Dong-seok (Lee Byung-hun), samotnej matki Min Seon-ah (Shin Min-a), dyrektora banku Choi Han-soo (Cha Seung-won) i właścicielki sklepu rybnego Jeong Eun-hee (Lee Jung-eun). Z biegiem odcinków dowiadujemy się, że Dong-seok i Seon-ah byli kiedyś w związku, podczas gdy Han-soo był pierwszą miłością Eun-hee. Obie pary w końcu ponownie się łączą, co przywołuje stare wspomnienia z przeszłości.

Aby zobaczyć, jak potoczą się miłosne historie w „Our Blues”, oglądaj nowe odcinki serialu w każdą sobotę i niedzielę na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button