Show Biznes

Joan Jett jest nie tylko lepszym muzykiem niż Ted Nugent. Rzuca też lepszymi obelgami.

joan jett ted nugent beef

Frederick M. BrownGetty Images

Jest kilka osób, w które postanowiłem już nie wierzyć – nie w sensie wsparcia, ale w sensie fizycznym. Kid Rock. Kyrsten Sinema. Kellyanne Conway. Współlokator, którego miałem w 2008 roku. I, oczywiście, Ted Nugent. Przyjąłem przekonanie, że ci ludzie, mimo naprawdę niezbitych dowodów przeciwnych, nie żyją już na tej planecie. Są jednak dni, w których zmieniam to stanowisko, tylko dlatego, że ktoś tak mocno ich upiekł, że muszę uznać ich istnienie, aby móc się nim w pełni cieszyć.

Related Articles

Pod koniec grudnia Ted Nugent nagrał się na Zoomie w filmie, który z jakiegoś powodu nosi tytuł „NUGEFIREROCK” W nagraniu tym Nugent gada nieprzerwanie przez 39 minut. W tym szczególnym momencie jego uwagę przykuła lista Rolling Stone 100 największych gitarzystów. W tym momencie do akcji wkracza Joan Jett. Całkowicie zepchnięty w środek monologu Nugent mówi:

„Trzeba mieć gówno za mózg i być bezdusznym, bezdusznym kutasem, żeby postawić Joan Jett – kocham Joan! Niektóre z moich najwspanialszych wspomnień wiążą się z lesbijkami, ale… Joan Jett jest na liście, ale nie Mark Farner? Jeśli Grand Master Flash jest w Rock and Roll Hall of Fame, a Joan Jett na liście 100 najlepszych gitarzystów, to ja jestem zabawką Caitlyn Jenner.”

Ten cytat został nieco skrócony, ponieważ pomiędzy nimi powiedziano wiele nieistotnych i nieporęcznych rzeczy. Ale wersja TL;DR jest taka, że Nugent nie uważa, aby Jett należała do tej listy. W późniejszym wywiadzie Nugent próbował wyjaśnić swoje komentarze, mówiąc: „Zacząłem od chwalenia jej. Nawet pochwaliłem to, że jest lesbijką” (Naprawdę?) Następnie dodał coś o tym, że nie ma nienawiści i że jego nienawiść „została amputowana”, gdy miał pięć lat (nie mam pojęcia, co to znaczy).

Ponieważ Jett jest prawdziwym badassem, miała swoją odpowiedź. W wywiadzie dla NME powiedziała: „Czy to jego sugestia, że to on powinien być na liście zamiast mnie? To typowe – przez całe życie miałam do czynienia z byciem spisywaną na straty. Ted Nugent musi żyć z tym, że jest Tedem Nugentem. Musi być w tym ciele, więc to wystarczająca kara” Jak Jett wie – i jak przekonała się Jennifer Lopez w filmie Enough-nie można ufać, że napastnik padł na dobre tylko dlatego, że trzymamy go na ziemi, więc dodała ten nokaut: „On nie jest twardym facetem. Udaje twardziela, ale to jest facet, który zesrał się w gacie – dosłownie – żeby nie pójść do wojska.”

Naprawdę świetna robota. Oczywiście Ted odpowiedział ponownie, w filmie zamieszczonym na swoim YouTube, którego nie będę umieszczał w tym wpisie, ponieważ osobiście zależy mi na Tobie. Mimo że uwielbiam nazywać innych płatkami śniegu, wygląda na to, że Nugent poczuł się urażony, mówiąc: „Kocham cię Joan, ale nie jesteś lepszym gitarzystą niż którykolwiek z tych facetów, a ona po prostu mnie zaatakowała. Powiedziałem, że jest wielu zabójczych gitarzystów, a Joan jest dobrą gitarzystką. Tworzy świetną muzykę, nie jest ona tak odważna, jak lubię, ale jest niesamowita. Zaciekle zaatakowała mnie osobiście, mówiąc, że jestem zazdrosna, bo mnie na nim nie było.”

Jett nie odpowiedziała na komentarze i szczerze mówiąc, czy musi? Wydaje mi się, że już wygrała. Tak więc po tym, jak ta waśń wydaje się być zakończona (na razie), zwracam Nugenta do pustki w moim umyśle, gdzie pozostanie do następnego razu, gdy jeden z największych rock n’ roll’owców będzie musiał go skorygować. A oto Jon Jett śpiewający „Cherry Bomb” jako środek oczyszczający podniebienie.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button