Show Biznes

Joe Jonas i Sophie Turner witają drugą córkę

Joe Jonas i Sophie Turner są teraz rodzicami dwójki dzieci! Absolwentka „Gry o Tron” urodziła drugie dziecko pary, dziewczynkę, ich przedstawiciele potwierdzili People. „Joe i Sophie są szczęśliwi, że mogą ogłosić narodziny swojej córeczki,” powiedzieli w oświadczeniu.

Jonas i Turner po raz pierwszy zaczęli się spotykać w listopadzie 2016 roku. Trzy lata później uciekli w Las Vegas, zanim ostatecznie pobrali się ponownie w bardziej tradycyjnej ceremonii we Francji.

Ich dziecko dołącza do córki pary, Willa, która urodziła się w lipcu 2020 roku.

Turner potwierdziła swoją drugą ciążę w wywiadzie dla Elle UK tuż po przejściu kroków Met Gala w maju z Jonasem. Turner powiedziała w wywiadzie: „Najwspanialszą rzeczą w życiu jest widzieć, jak moja córka idzie z siły do siły. Jesteśmy tak podekscytowani, że powiększamy rodzinę. To najlepsze błogosławieństwo w historii.” W niedawnym wywiadzie dla People, Jonas powtórzył podekscytowanie swojej żony, podczas gdy otworzył się na temat swojej rosnącej rodziny. „Naprawdę nie wiesz, czego się spodziewać. Myślę, że [I’m] może trochę mniej nerwowy [this time], ale jestem po prostu podekscytowany”, powiedział. „To taka niesamowita część życia”.

Image Source: Getty Images / Dia Dipasupil

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button