Show Biznes

Jon Favreau dzieli się wzruszającymi przemyśleniami na temat pierwszego zobaczenia Grogu

Jeśli myśleliście, że popkultura czuje się ostatnio bardzo Star Wars , to nie jest to Wasza wyobraźnia. W miniony weekend LucasFilm i Disney zorganizowały w Kalifornii doroczne obchody Gwiezdnych Wojen , wprowadzając tym samym do galaktyki mnóstwo nowości.

Szczerze mówiąc, po zapoznaniu się zarówno z The Mandalorian Season Three, jak i z pierwszym sezonem Ahsoka, wciąż nadrabiamy zaległości. Na dziś zajmiemy się więc małym kolesiem, o którym najwidoczniej było głośno na imprezie Star Wars : Grogu, znanym niegdyś jako Baby Yoda. W szczególności to, co IGN zdołał wyciągnąć od Jona Favreau i Dave’a Feloniego na temat przyszłości Grogu. Serwis sprytnie zwrócił uwagę obu twórców Gwiezdnych Wojen , że skoro gatunek Yody może dożyć co najmniej 900 lat, to Grogu może być kluczem do głębokiej przyszłości franczyzy. „Pojawiły się takie myśli” – powiedział Favreau. „Nie wiem, czy jest to w pełni ukształtowany plan, ale na pewno rozmawialiśmy o tym”.

Ciekawe! Można puścić wodze fantazji na myśl o tym, że Grogu mógłby zabawiać przyszłe pokolenia fanów Gwiezdnych Wojen , a może nawet zostać kiedyś mentorem w typie Luke’a Skywalkera. Z pewnością przekonujące jest to, że Favreau przyznaje, iż rozmowa na temat przyszłości Grogu była już dyskutowana. W innym miejscu dotyczącym Grogu, Pedro Pascal – który gra Dina Djarina w Mandalorianinie – opowiedział w Vanity Fair o tym, jak po raz pierwszy zobaczył małego zielonego gościa.

„W jednym z rogów pojawiła się ilustracja przedstawiająca coś, co wyraźnie wyglądało jak dziecięca wersja Yody, i mój wzrok natychmiast na nią zwrócił” – powiedział Pascal. „Nie wiedziałem, czy jest to rzeczywista postać, czy nie, ponieważ nie byłem wystarczająco szybki, aby dokonać obliczeń matematycznych – Star Wars. Po prostu zobaczyłem stwora, serce mi się roztopiło i zrozumiałem. Pomyślałem sobie: „Wiecie, że ludzie stracą rozum, kiedy to zobaczą?””

Wygląda na to, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. W każdym razie. Poniżej zamieszczamy klip z montażu szkolenia Jedi w wykonaniu Grogu. Obejrzyjcie go, jeśli chcecie poprawić sobie humor.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button