Juice It Up! Otwiera pierwszą lokalizację w Arizonie w Ehrenberg
Juice It Up! Wchodzi do Arizony z otwarciem w Ehrenberg

Wiodąca sieć Smoothie & Superfruit Bowl dumnie debiutuje w stanie Wielkiego Kanionu

Juice It Up! Otwiera pierwszą lokalizację w Arizonie w EhrenbergNewport Beach, CA (RestaurantNews.com) Juice It Up!, jedna z wiodących w kraju sieci ręcznie robionych smoothie i superfruitowych misek, jest podekscytowana ogłoszeniem otwarcia nowej lokalizacji w Ehrenberg, oznaczającej wejście marki do Arizony. Lokal w Ehrenberg, którego właścicielem i operatorem jest nowy franczyzobiorca Juice It Up! Rod Rezvani, jest częścią tętniącego życiem AZ Travel Plaza i stanowi uzupełnienie aktualnej oferty spożywczej i napojowej sklepu, wprowadzając wyselekcjonowaną linię pysznych smakowo i odżywczo funkcjonalnych smoothie z prawdziwych owoców i bogatych w składniki odżywcze misek z superowoców acai dla podróżujących i mieszkańców Ehrenberg. Juice It Up! będzie nadal rozszerzać swój ślad w stanie Wielkiego Kanionu z kolejnym otwarciem w Kingman zaplanowanym na jesień 2023 roku.

„Jako współwłaściciel AZ Travel Plaza, często rozważam nowe koncepcje, które mają potencjał, aby prosperować i zapewnić wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości. Mieszkając w południowej Kalifornii, znałem markę Juice It Up!, która zawsze wyróżniała się wysokiej jakości produktami” – powiedział Rezvani. „Wprowadzając markę do Arizony, przekonałem się, że zespół wsparcia franczyzowego Juice It Up! jest ogromny i jesteśmy bardzo pewni, że wszyscy związani z nowym Juice It Up! w Ehrenberg przyczynią się do udanego wprowadzenia zdrowej i pysznej oferty marki dla lokalnych mieszkańców i wielu gości, którzy przejeżdżają przez ten obszar”

Ponieważ zapotrzebowanie na świeże, zdrowe i wygodne opcje menu, takie jak te serwowane przez Juice It Up! nadal rośnie w zachodnich Stanach Zjednoczonych, Rezvani spodziewa się wykorzystać potencjał wzrostu marki w nowych społecznościach. Juice It Up! nadal przyciąga innych podobnie myślących ambasadorów korporacyjnych i partnerów franczyzowych, którzy dostrzegają wartość w możliwości franczyzy, która oferuje stosunkowo niższe koszty rozwoju i koszty żywności w połączeniu z lżejszym modelem pracy niż inne restauracje franczyzowe, zwłaszcza na nowych, niewykorzystanych rynkach. Juice It Up! zaprasza wykwalifikowanych franczyzobiorców do zbadania, jak mogą skorzystać z partnerstwa z dobrze prosperującą marką w popularnym segmencie smoothie.

  4 wskazówki dotyczące poprawy bezpieczeństwa danych pracowników pracujących w systemie telepracy

Solidna sprzedaż w tym samym sklepie i wzrost AUV, w tym rekordowy trzyletni okres od 2019 do 2022 roku, doświadczone przywództwo i światowej klasy wsparcie franczyzowe stały się znakami rozpoznawczymi Juice It Up!, uzupełniając reputację marki jako innowatora mniej znanych superfruitów i żywności funkcjonalnej. Od prawie trzech dekad marka stawia zdrowie i dobre samopoczucie gości jako priorytet. Juice It Up! wyłoniła się jako znaczący gracz w sektorze smoothie i jest znana z wiodącej w swojej klasie innowacyjności menu i produktów, w tym bogactwa opcji, takich jak popularne klasyczne smoothie, miski wypełnione superowocami i bogate w błonnik smoothie na bazie roślin.

Nowy sklep Juice It Up! w Ehrenberg znajduje się przy 14283 I-10 Frontage Road i można się z nim skontaktować pod numerem telefonu (928) 264-0600. Sklep jest otwarty codziennie od 7:00 do 20:00. Więcej informacji na temat Juice It Up!, w tym pełne menu z wartościami odżywczymi, lub aby dowiedzieć się więcej o franczyzie z Juice It Up!, można znaleźć na stronie internetowej www.juiceitup.com.

  Jak przekonwertować wideo na MP4 na 3 sposoby - szczegółowy poradnik

O Juice It Up!

Juice It Up!, jedna z wiodących w kraju sieci ręcznie robionych smoothie, superfruit bowl i surowych soków, została założona w 1995 roku, a jej Centrum Wsparcia Franczyzy znajduje się obecnie w Newport Beach w Kalifornii. Juice It Up! projektuje każdą pozycję menu skupiając się na równych częściach smaku i funkcjonalności, aby zaoferować produkty, które nie tylko świetnie smakują, ale także wspierają zdrowy i aktywny styl życia. Z ponad 100 lokalizacjami otwartymi lub w trakcie rozwoju w Kalifornii, Arizonie, Nowym Meksyku, Oregonie i Teksasie, firma prezentuje nowy wygląd restauracji, silną nową cyfrową technologię zamówień mobilnych, większy nacisk na funkcjonalne produkty i przejrzystość składników oraz odświeżenie menu, które odzwierciedla aktywną osobowość marki i motto „Live Life Juiced!” Aby uzyskać więcej informacji na temat zostania partnerem franczyzowym Juice It Up!, odwiedźwww.juiceitupfranchise.com.

  Wylej pot dzięki temu 30-minutowemu zaawansowanemu treningowi siłowemu całego ciała

Juice It Up! Social Media Pages

Facebook: http://www.facebook.com/juiceitup/
Instagram: http://www.instagram.com/juiceitup/
Twitter: http://www.twitter.com/juiceituphq/

Media Contact:
Kristyna Otto
Powerhouse+Co.
kristyna@powerhouseandco.com

  • Więcej z Juice It Up!