Show Biznes

Julia Fox idzie na zakupy w designerskiej bieliźnie

Julia Fox nie boi się oparzenia zamrażarką. 15 maja Fox została zauważona na zakupach spożywczych w Los Angeles, ale zamiast spodni dresowych i niechlujnego koka, modelka weszła przez automatyczne drzwi w zestawie dopasowanej bielizny. Podczas zakupów Fox była ubrana w czarny biustonosz z białą gumką i pasującą do niego bieliznę, którą założyła pod dżinsowy blezer. Do tego dobrała swoją charakterystyczną dżinsową torebkę, dżinsowe botki z marszczeniami i czarne okulary przeciwsłoneczne.

Kiedy zdjęcia Fox z jej niekonwencjonalnych zakupów w sklepie spożywczym obiegły sieć, fani szybko wyrazili swoje niedowierzanie w związku z tym ryzykownym strojem. „Jasne, kiedy Julia Fox idzie na zakupy w bieliźnie, jest ikoną mody. Ale kiedy ja to robię, jestem 'niemile widziana w Whole Foods'” – napisała jedna z osób na Twitterze w poniedziałek.

„Po prostu uważam, że jeśli jest to społecznie akceptowalne na plaży, to powinno być takie samo wszędzie.”

W odpowiedzi na niezliczone memy, które pojawiły się po jej swobodnym wyjściu, Fox zwróciła się do swojego Instagram Stories, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat krytyki stroju przez fanów. „Po prostu uważam, że jeśli jest to społecznie akceptowalne na plaży, to powinno być takie samo wszędzie lol” – napisała.

Wycieczka Fox do sklepu spożywczego ma miejsce zaledwie dwa miesiące po tym, jak wzięła udział w rozdaniu nagród Film Independent Spirit Awards w czarnej sukience z wycięciami od No Sesso z Los Angeles, pod którą znajdował się trójkątny top bikini. Kanadyjski smoking, który Fox nałożyła na swoją bieliznę w niedzielę, również został skomponowany z elementów jej bogatej kolekcji dżinsów, w tym ledwo widocznego topu bandeau przerobionego z paska dżinsów.

Kreatywność Fox w sferze mody zdecydowanie przyciąga uwagę, a jej najnowszy look nie jest wyjątkiem. Czy to pojedyncze wyjście unormuje pokazywanie się na dziale z mrożonkami w samych bokserkach i bralecie? My pozostajemy przy spodniach dresowych.

Zobacz jak Fox prezentuje się w bieliźnie podczas wyładowywania zakupów na parkingu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button