Show Biznes

Justin Lin odchodzi z Fast X tuż po rozpoczęciu produkcji

W całej serii Szybcy i wściekli słowo „rodzina” było wypowiadane przy wielu okazjach. Jednak we wtorek (26 kwietnia) jeden z członków rodziny Szybkich i Wściekłych postanowił odłączyć się od słynnego filmu.

Reżyser Justin Lin ogłosił, że wycofuje się z obowiązków związanych z produkcją dziesiątej części filmu, Fast X. Ogłoszenie to pojawiło się kilka dni przed rozpoczęciem produkcji filmu.

Lin wydał oświadczenie w sprawie swojej decyzji o odejściu z filmu: „Dzięki wsparciu wytwórni Universal podjąłem trudną decyzję o wycofaniu się z roli reżysera filmu Fast X, pozostając przy projekcie jako producent” Według raportu z The Los Angeles Times, źródło bliskie publikacji powiedziało, że Lin i studio „powołali się na różnice twórcze” Rozstanie było jednak polubowne.

Kto więc zna dokładny powód odejścia Lina? Nie wiadomo, czy decyzja Lina będzie miała wpływ na 11. część serii Szybcy i wściekli , którą Lin również miał reżyserować.

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może tę samą treść będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Dla osób postronnych ta wiadomość może być szokiem, ale dla fanów Fast odejście Lina nie jest tak straszne, jak się wydaje. W okresie poprzedzającym F9, seria miała dwie filmowe przerwy od reżyserii Lina, przekazując obowiązki reżyserskie Jamesowi Wanowi i F. Gary’emu Grayowi, odpowiednio dla siódmego i ósmego filmu. Lin po raz pierwszy dołączył do franczyzy przy okazji trzeciej części, Tokyo Drift, reżyserując kolejne trzy filmy. Kiedy Lin powrócił na plan F9, był scenarzystą, producentem i reżyserem.

Mimo odejścia Lina jesteśmy pewni, że Fast X odniesie wielki sukces.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button