Show Biznes

Justine Skye, Slick Woods i inni dołączają do 5 sezonu „Grown-ish”

Uznana dramaturgia „Grown-ish” wkrótce powraca z piątym sezonem, a my już odliczamy dni. Ten osadzony w college’u serial Freeform – spinoff ABC’s „Black-ish”, który zakończył swoją ośmiosezonową serię na początku tego roku – powraca z zupełnie nową fabułą i wieloma świeżymi twarzami w tym sezonie.

Podczas gdy program pierwotnie śledził Zoey (Yara Shahidi), najstarszą córkę Rainbow (Tracee Ellis Ross) i Andre Johnsona (Anthony Anderson), która wyjechała na studia, nowa absolwentka będzie dzielić światło reflektorów ze swoim ekranowym bratem Juniorem (granym przez Marcusa Scribnera), który dołącza do Cal U, aby rozpocząć swoją własną podróż po wyższych uczelniach.

Related Articles

Luca (Luka Sabbat), Jazz (Chlöe), Ana (Francia Raisa), Vivek (Jordan Buhat) i Nomi (Emily Arlook) również ukończyli ostatni sezon, pozostawiając wielu widzów zastanawiających się, co będzie dalej w „Grown-ish” Ale trailer sezonu piątego, który pojawił się 6 lipca, w końcu rzuca trochę światła na to, dokąd zmierza fabuła serialu.

(Podczas gdy Zoey i gang cieszą się życiem po studiach, Junior i jego ekipa przybywają, aby zaznaczyć nowy początek w Cal U. „Grown-ish” zawsze stawiał na pierwszym miejscu opowiadanie historii zespołu młodych dorosłych, jako że pisanie zręcznie podnosi istotne kwestie społeczne otaczające rasizm, brutalność policji i inne. Jednak wciąż nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie sezon piąty.

Odnawiając „Grown-ish” na piąty sezon, Freeform ogłosiło, że w tej części nastąpi kilka kreatywnych zmian, w tym producent „Black-ish” Zakiyyah Alexander i producentka Courtney Lilly przyjdą na pokład jako nowi showrunnerzy. Ale to nie jedyny crossover, na który mogą liczyć fani. Możliwe, że widzowie zobaczą, jak niektórzy z absolwentów „Grown-ish” pojawiają się w przyszłych odcinkach.

Od dodatków do obsady po zwiastun NSFW, czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące piątego sezonu „Grown-ish”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button