Show Biznes

Kelly Reilly z Yellowstonemówi, że jedna scena z Beth Dutton naprawdę wkurzyła fanów

preview for Everything to Know About “1883”

Moja mama ma koszulkę „Don’t Make Me Go Beth Dutton” na ciebie, która nadal, całkiem szczerze, nie jest pewna, czy mówi więcej o mojej mamie czy o Beth Dutton. Podczas gdy pracuję nad tym jednym, to jest to twoje codzienne przypomnienie, że Yellowstone’s Beth Dutton, grana przez wspaniałą Kelly Reilly, będzie absolutnie Beth Dutton piekło z każdego, kto daje jej tak dużo jak spojrzenie w bok.

Włączając w to, najwyraźniej… małego chłopca. W pierwszym sezonie Beth przygarnęła Cartera, ale w finale sezonu nie pozwoliła mu nazwać się mamą. Szorstka! „Ameryka poszła po mnie za to!” Reilly powiedział TVLine. „Byłem jak, 'To jest postać, nie ja!’ Ale rozumiem to. Chciałbym, żeby ona też [let herself be Carter’s mother]” Zanim zaczniesz się denerwować, Reilly kontynuowała swoją myśl z solidnym poparciem swojego fikcyjnego odpowiednika. „Jeśli ona mówi temu dzieciakowi, którego dopiero co poznała, 'Tak, będę twoją mamą’, to nie jest to dla niego prawdą,” powiedziała. „Ona mówi, 'Miałeś mamę. Ona umarła. Nie mogę jej zastąpić. Ale będę twoją przyjaciółką Myślę, że jest w tym coś honorowego.”

Cóż, Beth Dutton będzie Beth Dutton, zawsze i na zawsze. To zabawne, że fani wyróżnili ten jeden moment, biorąc pod uwagę wszystkie inne bzdurne wyczyny tej postaci. Ponieważ mamy jeszcze sporo czasu do Yellowstone sezonu piątego, przedstawiam: półgodzinny supercut najlepszych momentów Beth Dutton.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button