Show Biznes

Kenan Thompson mówi, że zakończenie „Saturday Night Live” w wieku 50 lat „może nie być złym pomysłem”

NEW YORK, NEW YORK - JUNE 13: Kenan Thompson hosts Apollo Theater Spring Benefit at The Apollo Theater on June 13, 2022 in New York City. (Photo by Shahar Azran/Getty Images)

Kenan Thompson jest najdłużej pracującym członkiem obsady „Saturday Night Live „http://www.popsugar.com/, dołączył do programu w 2003 roku. Ale prawie 20 lat po dołączeniu do obsady, myśli o odejściu – i uważa, że może to być czas na zakończenie programu w sezonie 2024-25.

W wywiadzie z Charlamagne tha God z 29 lipca w Comedy Central’s „Hell of a Week,” Thompson omówił potencjalny koniec show. „Pięćdziesiąt to dobra liczba, na której można się zatrzymać,” powiedział. „To niesamowity pakiet”.

Jeszcze w grudniu 2021 roku showrunner Lorne Michaels dyskutował o odejściu, gdy show skończy 50 lat. „Cóż, myślę, że jestem zobowiązany do robienia show do 50. rocznicy, która jest za trzy lata,” Michaels powiedział CBS Morning. „I czuję, że to byłby naprawdę dobry czas na odejście”

Thompson odniósł się do pomysłu, że Michaels może opuścić show w wywiadzie, wyrażając swoje obawy o to, co może się stać, jeśli lub kiedy twórca show odejdzie. „On będzie, prawdopodobnie, blisko 80 lat w tym momencie, i wiesz, on jest tym, który miał swój dotyk na całej sprawie,” powiedział. „Tak więc, jeśli ktoś próbuje wejść w jego buty, wiesz, to dobra okazja dla NBC, aby zaoszczędzić pieniądze, jak również, wiesz, co mówię [NBC] może cięcia budżetu, a następnie w tym momencie, nie można naprawdę zrobić ten sam rodzaj show. Więc to jest niesprawiedliwe, aby oglądać go po prostu naprawdę iść w dół rodzaj płomieni dla prawdziwego z powodu tych ograniczeń . . . Ograniczenie do 50 może nie być złym pomysłem.”

Według tej logiki, „Saturday Night Live” miałoby jeszcze trzy sezony. 48 sezon programu powróci jesienią 2022 roku, choć jego obsada będzie wyglądać nieco inaczej – Kate McKinnon, Pete Davidson i Aidy Bryant odeszli po 47 sezonie. Thompson, oczywiście, wciąż tam jest – na razie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button