Show Biznes

Kendall Jenner i Devin Booker podobno zerwali ze sobą

Kendall Jenner i gwiazda NBA Devin Booker nazwali to quits, Entertainment Tonight poinformował 22 czerwca. „Kendall czuje, że są na różnych ścieżkach”, powiedziało źródło do gniazdka. Inny insider powiedział, że dwaj „mieli dyskusje na temat ich przyszłości, ale nie są na tej samej stronie.”

Podczas ich dwuletniego związku, para w dużej mierze trzymała swój romans w tajemnicy. Pomimo tego, że Jenner pochodzi z jednej z najbardziej publicznych rodzin w Hollywood, zdecydowała się zachować swój związek z Bookerem głównie dla siebie, decydując się tylko na udostępnianie zdjęć tu i tam w mediach społecznościowych.

Z nowym show rodziny Kardashianów teraz na Hulu, niektórzy fani mieli nadzieję uzyskać wewnętrzne spojrzenie na związek Jenner z Bookerem, ale teraz to prawie na pewno nie będzie. Jeszcze przed rzekomym rozstaniem, Jenner nie planowała jednak przenosić swojego życia miłosnego na ekran. 14 kwietnia showrunnerka „The Kardashians” Danielle King powiedziała Variety, że Jenner zachowuje milczenie na temat swojego związku w serialu. „Będziemy widzieć Kendall z jej przyjaciółmi bardziej niż w 'Keeping Up’ Ale ona utrzymuje swój związek prywatnie,” powiedziała.

Aby spojrzeć wstecz na ich romans, czytaj dalej dla osi czasu kamieni milowych związku Jenner i Bookera.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button