Show Biznes

Kendall Jenner i Devin Booker zauważeni razem po doniesieniach o rozstaniu

Kendall Jenner i Devin Booker być może mimo wszystko nie zakończyli swojego związku. 22 czerwca E! News podało, że źródło bliskie gwieździe „Kardashians” powiedziało, że para „uderzyła w trudny punkt ostatnio” i zdecydowała się zerwać. Jednak już cztery dni później Jenner i Booker zostali zauważeni razem w Soho House w Malibu, w Kalifornii, gdzie wyglądali na uśmiechniętych.

Gwiazda „The Hills” Spencer Pratt również twierdził, że wpadł na Jenner i jej psa w weekend w Erewhon Market za pośrednictwem wideo TikTok.

Nie jest jasne, czy Jenner i Booker są nadal razem, czy po prostu są w dobrych stosunkach jako przyjaciele, ale żaden z nich nie odniósł się publicznie do statusu ich związku jeszcze. Oprócz zdjęć z ich ostatniego wypadu, Booker polubił serię zdjęć na Instagramie, która zawierała zdjęcie Jenner opalającej się nago w niedzielę. E! News donosi, że Jenner polubiła również jedno z ostatnich zdjęć Bookera.

Przed wiadomością o rozstaniu, para spotykała się od dwóch lat i utrzymywała swój romans w tajemnicy przed opinią publiczną. Jenner i Booker zrobili to oficjalnie na Instagramie w lutym 2021 roku i świętowali roczną rocznicę cztery miesiące później. Ale oboje dzielili się tylko małymi przebłyskami swojego związku w mediach społecznościowych.

Fani „The Kardashians”, którzy mieli nadzieję zobaczyć Bookera w serialu Hulu, byli lekko rozczarowani, gdy showrunner Danielle King potwierdziła Variety, że Jenner nie będzie dzielić się swoim związkiem z widzami. „Zobaczymy Kendall z jej przyjaciółmi bardziej niż w 'Keeping Up’,” powiedziała. „Ale ona utrzymuje swój związek w tajemnicy”.

Subtelne wskazówki Jenner i Bookera za pośrednictwem mediów społecznościowych mogą być ich sposobem na powiedzenie, że doniesienia o zerwaniu są fałszywe, ale na razie będziemy musieli po prostu poczekać, aż wydadzą oficjalne oświadczenie (jeśli w ogóle). Zobacz więcej zdjęć tych dwojga przed nami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button