Show Biznes

Kendrick Lamar’s Mr. Morale & the Big Steppers Flat Out Cooks with A-List Features

Wreszcie nadszedł koniec oczekiwania. Po pięciu długich latach, Kendrick Lamar wydał Mr. Morale & The Big Steppers, swoją bardzo oczekiwaną kontynuację Damn. Jak można było się spodziewać, na albumie nie ma zbyt wielu featuringów, ale są one dobrze rozmieszczone.

Raper z Compton zaprosił do współpracy Blxsta i Amandę Reifer w utworze „Die Hard”, który jest groovym, podkręcającym szyję kawałkiem. Ponieważ jest to czwarta piosenka na płycie, Kendrick potrzebuje trochę czasu, aby rozgrzać się do featuringów, ale gdy już to zrobi, zaczynają one napływać. Zaraz po tym utworze pojawia się „Father Time” z udziałem Samphy, wyboista piosenka z emocjonalnym rdzeniem. Kendrick opowiada w nim o swoich problemach z ojcem. „Daddy issues, hidid my emotions, never expressed myself/Men should never show feelings, being sensitive never helped,” K.Dot raps as Sampha hits the refren.

Z innych featuringów, Kodak Black pojawia się w kilku utworach. Wraz z Kendrickiem wziął udział w „Silent Hill”, trapowym kawałku, w którym obaj rozmawiają o swoich pieniądzach i odsuwaniu podróbek takich jak „huh” Kodak pojawia się także w „Rich-Interlude”, w którym sam rapuje w stylu spoken word. Kendrick użycza miejsca w drugim przerywniku, „Savior-Interlude”, swojemu kuzynowi Baby Keemowi, w którym zagłębia się bardziej w jego problemy rodzinne. Dziwnym trafem w przerywniku pojawia się również Eckhart Tolle, niemiecki nauczyciel duchowy, który wystąpił również w „Auntie Diaries” i „Mr.Morale”. Jak można się było spodziewać, Baby Keem pojawia się na płycie jeszcze raz, w utworze „Savior” z Samem Dewem. Keem ma jednak na swoim koncie produkcję i napisanie kilku innych utworów.

Album zawiera wiele innych godnych uwagi utworów i kolaboracji, w tym Summer Walker i Ghostface Killah w „Purple Hearts”, Beth Gibbons z Portishead w „Mother I Sober”, niespodziankę w postaci aktorki i tancerki Taylor Paige w „We Cry Together” oraz uznanie dla produkcji Pharrella w „Mr. Morale.”

W połowie kwietnia Kendrick ogłosił za pośrednictwem tweeta do jednego z fanów, że Mr. Morale & The Big Steppers ukaże się w maju, podając link do swojej strony internetowej Oklama. Na tej samej stronie Kendrick opublikował list zatytułowany „nu thoughts”, datowany na sierpień 2021 roku. Odniósł się w nim do swoich przemyśleń w trakcie tworzenia tego albumu, a także do swojego procesu duchowego, który doprowadził go do tego punktu.

„Większość dnia spędzam z ulotnymi myślami. Pisanie. Słuchaniu. I kolekcjonując stare Beach cruisery. Poranne przejażdżki utrzymują mnie na wzgórzu ciszy” – napisał – „Kiedy produkuję mój ostatni album TDE, czuję radość, że po 17 latach byłem częścią takiego kulturowego odcisku. The Struggles. Sukces. I co najważniejsze, braterstwo”

Mr. Morale & The Big Steppers jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Ta zawartość została zaimportowana przez stronę trzecią. Być może tę samą treść będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button