Show Biznes

Khloé Kardashian i były Tristan Thompson witają swoje drugie dziecko, chłopczyka

LOS ANGELES - SEPTEMBER 27: The Late Late Show with James Corden airing Monday, September 27, 2021, with guests Khloe Kardashian and Jade Bird. (Photo by Terence Patrick/CBS via Getty Images)

Khloé Kardashian powitała syna przez surogatkę ze swoim byłym Tristanem Thompsonem, jej przedstawiciel potwierdził dla People 5 sierpnia.

Wiadomość o tym, że była para spodziewa się dziecka została początkowo ujawniona przez TMZ 13 lipca, a następnie potwierdzona przez przedstawiciela Kardashian dla People. To przyszło zaledwie kilka dni po tym, jak Kardashian została sfotografowana po plotkach o nowym tajemniczym mężczyźnie w jej życiu.

„Możemy potwierdzić, że True będzie miała rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie”, rep Kardashian powiedział People. „Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloe mogła skupić się na swojej rodzinie.”

14 lipca Entertainment Tonight poinformował, że pomimo tego, że Kardashian i Thompson powitali swoje drugie wspólne dziecko, ta dwójka nie rozpala ponownie swojego romansu. „[Kardashian] i [Thompson] nie są z powrotem razem i nie rozmawiali od grudnia poza sprawami związanymi ze wspólnym rodzicielstwem”, powiedziało źródło. Inne źródło dodało, że Kardashian „będzie miała dziecko w pełnym wymiarze czasu”, ale „chce [Thompson] w życiu obojga dzieci tak bardzo, jak on chce być.”

Thompson i Kardashian mają już jedną córkę, True, która urodziła się 18 kwietnia 2018 roku. Współzałożycielka Good American i Thompson nie byli w związku od grudnia ubiegłego roku, po tym jak ujawniono, że gracz NBA powitał dziecko z Maralee Nichols, kobietą, z którą począł, gdy jeszcze spotykał się z Kardashian. Thompson był wcześniej uwikłany w kilka skandali związanych z oszustwami podczas swojego związku z Kardashian, który rozpoczął się w 2016 roku.

Kardashian otwarcie mówiła o swojej walce o powitanie drugiego dziecka. „Chcę, aby [True] miał rodzeństwo. Jeśli to jest plan Boga”, Kardashian zatweetował w październiku 2021 roku. Kilka miesięcy wcześniej, w czerwcu 2021 roku, Kardashian powiedział, że odradzono jej przechodzenie przez kolejną ciążę. „Dr. A po prostu powiedział, że prawdopodobnie nie jest to najlepszy pomysł dla mnie, aby nosić”, powiedziała w klipie z czerwca 2021 roku z „Keeping Up With the Kardashians” reunion special. „Jest nerwowa i ostrożna w stosunku do kilku rzeczy.”

Następnie podzieliła się, że szukała surogatki. „Miałam jedną [surrogate], a potem to upadło,” powiedziała podczas zjazdu. „To bardzo żmudny, ciężki proces. I to było interesujące, ponieważ Kim przeszła przez tę podróż i przysięgam, że czułam się tak, jakby powiedziała 'Chcę zajść w ciążę’, a dwa tygodnie później znalazła surogatkę.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button