Show Biznes

Khloé Kardashian świętuje swoje urodziny z opóźnionymi rodzinnymi wakacjami w Kamp KoKo

Khloé Kardashian oficjalnie skończyła 38 lat 27 czerwca, a założycielka Good American niedawno świętowała swoje urodziny. W sobotę Khloé ujawniła, że „Kamp KoKo” był w toku dzięki jej młodszej siostrze Kylie Jenner dzielącej się swoim prywatnym odrzutowcem. Khloé; jej córka, True (którą dzieli z Tristanem Thompsonem); Kim Kardashian; Rob Kardashian; i córka Roba, Dream, to tylko kilka z załogi Kardashian-Jenner świętujących z 38-latką w Turks i Caicos.

Rodzina była zajęta dzieleniem się zdjęciami z wakacji na Instagramie przez cały tydzień. Oprócz zamieszczenia wideo z nią i True boarding Kylie Air, Khloé podzieliła się również serią snapów oceanu na Instagramie przedstawiających ją pływającą w oceanie i spędzającą czas z młodszymi członkami rodziny. W międzyczasie Rob zamieścił karuzelę zdjęć, na których widać, jak Dream oddaje się plażowemu życiu. Kim i Khloé zostały również zauważone w pasujących srebrnych kostiumach kąpielowych na plaży.

Kamp KoKo jest wyraźnie hitem w rodzinie Khloé, ale ona i Kim mogą mieć najwięcej zabawy ze wszystkich. Obie siostry podzieliły się zdjęciami w pasujących czarnych strojach kąpielowych na swoich kontach na Instagramie, a Khloé podpisała zdjęcie: „Wciąż szukamy tego cholernego diamentu” Podpis jest nawiązaniem do klasycznego odcinka „Keeping Up With the Kardashians”, w którym Kim miała załamanie po zgubieniu diamentowego kolczyka podczas wakacji na plaży.

Wcześniej w tym miesiącu Khloé podziękowała swoim fanom za wszystkie życzenia urodzinowe na Instagramie, jednocześnie bemoaningując, jak trudno jest uzyskać dobre zdjęcie z energicznymi małymi dziećmi, takimi jak jej córka, True. „Dziękuję wszystkim tak niesamowicie za całą urodzinową miłość 🥰 Zostałam przytłoczona miłością i błogosławieństwami i jestem tak bardzo poza wdzięcznością”, napisała obok zdjęcia siebie pozującego z True i ścianą różowych balonów. „Zrobiliśmy około 400 zdjęć, aby spróbować zdobyć kilka z dziewczynami. Lol to najlepsze jakie mamy, ale kocham je.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button