Show Biznes

Kim będzie Moon Knight w wielkim cameo w MCU?

Tu, w Esquire’s Marvel desk, cieszymy się Moon Knightem tak samo jak wy (miejmy nadzieję). Naprawdę, moglibyśmy oglądać genialną kreację Oscara Isaaca jako człowieka z zaburzeniem dysocjacyjnym tożsamości przez pięć kolejnych sezonów, śledząc jego losy od odcinka do odcinka w jednej długiej, National Treasure-takiej wycieczce. (Czy będziemy? Tylko czas pokaże.)

To powiedziawszy, Moon Knight technicznie istnieje w Kinowym Uniwersum Marvela. Co ciekawe, do tej pory było bardzo, bardzo mało odniesień do Szerokiego Świata Superbohaterów – co bardzo doceniamy – ale właśnie to sprawia, że myślimy, iż w ostatnich odcinkach serialu pojawi się postać rodem z Marvela, która nie ma szans na zaistnienie. Postanowiliśmy więc zagrać w grę w przypinanie ogona wielkiej niespodziance, aby sprawić wam przyjemność.

Oto 10 postaci z MCU, które naszym zdaniem prawdopodobnie pojawią się w Moon Knight, albo po prostu chcielibyśmy zobaczyć, jak spędzają czas ze Stevenem Grantem. Oscar, czy ty mnie słuchasz?

Blade: Choć jeszcze nie widzieliśmy (tylko słyszeliśmy) Blade’a granego przez Mahershalę Ali w MCU, łowca wampirów jest zdecydowanie Moon Knightem najbardziej prawdopodobnym gościem. Wygląda na to, że Blade zbiera grupę bohaterów z komiksów, zwaną Midnight Sons, w skład której wchodzą tacy bohaterowie jak on sam, Moon Knight, Ghost Rider i Doctor Strange. Wydaje się to bardzo post-credity, prawda?

Black Knight: Patrz wyżej. Jeśli Blade był w The Eternals i mówił „whaddup” Kitowi Haringtonowi, który wkrótce będzie Czarnym Rycerzem, to może to właśnie ten dzierżący miecz odbędzie podróż, by zobaczyć Granta/Spectora w Egipcie.

Spider-Man: W pewnym momencie Marvel musi nadać jednemu ze swoich seriali telewizyjnych superbohaterską cameo z listy A, które powie nam, że w MCU wszystko jest dozwolone, niezależnie od wielkości ekranu. Wystarczy dowolny Spidey. Na szczęście jest ich wielu do wyboru.

Wanda Maximoff: Nie tak odległa, jak by się mogło wydawać. Pojawienie się Wandy Maximoff w Moon Knight, na kilka dni przed premierą Doctor Strange in the Multiverse of Madness, byłoby strzałem w dziesiątkę.

Valkyrie: Podobnie jak Multiverse of Madness, Thor: Love and Thunder potrzebuje przystawki. Tessa Thompson wkraczająca do akcji pasowałaby jak ulał.

Loki: OK, może nie. Nasz ulubiony Asgardianin (sorry, Thorsworth) ma o wiele większe gówno na talerzu komiksowych wybryków.

Korg: Więcej Korga w MCU, proszę i dziękuję.

Nick Fury: Jeśli Blade nie pojawia się, by zwerbować Moon Knighta do drużyny, którą tworzy, to Fury z pewnością tak.

Shang-Chi: Wiemy, że w Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 2 wielki Simu Liu będzie tropił to, co nazywa się dziesięcioma pierścieniami, ale misja poboczna nie zaszkodzi. Wmieszajmy go w tę rozpustę Khonshu.

Kapitan Ameryka: Podobna sytuacja jak z Shang-Chi. Świeżo mianowany Kapitan, grany przez Anthony’ego Mackie, ma w planach samodzielny sequel, ale chcielibyśmy, żeby w międzyczasie podjął się kilku wolnych zawodów.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button