Show Biznes

Kolczyki z kamieniami urodzinowymi, które chcę podarować wszystkim moim przyjaciołom i rodzinie

Źródło obrazu: www.heyrowan.com

Jeśli szukasz 10/10 prezentu na Dzień Matki lub prezentu urodzinowego – albo drobiazgu „tylko dlatego, że” – znalazłam ten, który powinieneś rozważyć. Niedawno nabyłem kolekcję Rowan birthstone-earring, a z majem to mój miesiąc urodzin, to było idealne wyczucie czasu. Kolekcja biżuterii zawiera birthstone dla wszystkich 12 miesięcy roku w czterech różnych stylach: Mini Birthstone Stud Earring ($19), Birthstone Hoop Earring ($58), Birthstone Stud Earring ($19), i Birthstone Bar Earring ($21). Ja oczywiście przetestowałam wszystkie cztery i jeśli Ty lub osoba, dla której kupujesz kolczyki, ma wiele przekłuć uszu, ten zestaw będzie świetnym dodatkiem.

Co podoba mi się w kolczykach z kamieniami urodzinowymi Rowan

Pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy to jakość. Chociaż nie mam wrażliwych uszu, nie nosiłam stosu kolczyków od dłuższego czasu, a kolekcja urodzinowych kamieni Rowan bez problemu trafiła do moich dziurek. Kolczyki są hipoalergiczne i nie zawierają niklu, co oznacza, że ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest minimalne. Moim osobistym faworytem (i tym, który noszę najczęściej) z kolekcji birthstone jest kolczyk w kształcie pręta. Śpię, ćwiczę, biorę prysznic i robię z nim praktycznie wszystko, a on ani trochę nie stracił połysku i nie przeszkadza mi w uszach. Stąd wiem, że jest dobrej jakości.

Ważne jest również, aby zauważyć jak cholernie ładne są te kolczyki. Kamień jest ładny i błyszczący, a kolczyki są dostępne zarówno w wersji srebrnej, jak i 14-karatowej. Ja wybrałam złoto, ale każdy może wybrać coś dla siebie. Mieszam i dopasowuję moje kolczyki z kamieniami do złotych obręczy i stwierdzam, że pasują do prawie wszystkiego.

Źródło zdjęć: POPSUGAR Photography / Haley Lyndes

Wady kolczyków z kamieniami urodzeniowymi Rowan

Chociaż nie jest to tak naprawdę wada, warto zauważyć, że kolczyki Rowan są sprzedawane pojedynczo, a nie w parach. Można je fajnie mieszać i dopasowywać, ale łatwo jest zamówić jeden, myśląc, że to cały zestaw. Zwracaj uwagę na to, co zamawiasz, a wszystko będzie w porządku.

Czy poleciłabym kolczyki z kamieniami urodzinowymi Rowan?

Tak, cała kolekcja jest najwyższej klasy. Poważnie, ja swoje uwielbiam. Rodzaj kolczyków – sztyfty, mini sztyfty, obręcze lub pręty – zależy wyłącznie od Ciebie. Powiem, że ćwieki i pręty najłatwiej połączyć z innymi elementami biżuterii, ale to tylko moje osobiste doświadczenia. Chociaż uwielbiam tę kolekcję dla siebie, byłaby ona wspaniałym prezentem dla przyjaciół i rodziny. (I uwierz mi, nie kupowałabym ich innym, gdybym sama ich nie lubiła) Gorąco zachęcam do kupienia sobie pary – są bardzo tego warte.

Rating:

Kolczyki Mini Birthstone Stud Earring

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button