Show Biznes

Kompletny przewodnik po każdym serialu Star Wars przychodzącym do Disney+

star wars disney show guide
Elaine Chung

Wydaje się, że co miesiąc lub dwa Disney zrzuca na niczego nie spodziewających się fanów wiadomości o Gwiezdnych Wojnach. Trzeba za tym nadążyć! W ciągu najbliższych kilku lat, nieokreślona ilość seriali Star Wars zostanie wydana bezpośrednio w serwisie streamingowym Domu Myszy, Disney+. Obejmuje to Sezon Trzeci The Mandalorian, debiut Ahsoki oraz Andora, który pojawi się już wkrótce.Jedno jest pewne, w najbliższej przyszłości nie zabraknie opowieści Star Wars. Poniżej prześledziliśmy każdy serial Star Wars, który oficjalnie jest w trakcie prac.

The Mandalorian Season Three

The Star Wars TV show that began it all. Po rekordowych liczbach w swoich pierwszych dwóch sezonach, The Mandalorian powróci na trzeci sezon, którego emisję zaplanowano na luty 2023 roku.

Lando Calrissian Series

Kultowa postać grana przez Billy’ego Dee Williamsa i Donalda Glovera miała dostać swój własny spinoff „event series” od Dear White People Justina Simiena. Według prezes LucasFilm, Kathleen Kennedy, to czy serial ruszy do przodu zależy od Glovera.

Andor

Disney od lat teasuje Andor. W tym serialu wystąpi Diego Luna, który powtarza swoją rolę Cassiana Andora z Rogue One w czymś, co zostało opisane jako „pełen napięcia, obgryzający paznokcie thriller szpiegowski” W obsadzie są również Alan Tudyk (K-2SO), Genevieve O’Reilly (Mon Mothma), Stellan Skarsgard, Denise Gough, Kyle Soller i Adria Arjona. Serial od twórcy Tony’ego Gilroya ma zadebiutować 31 sierpnia.

Ahsoka

W Sezonie Drugim The Mandalorian, Star Wars w końcu zadebiutowała live-action wersja ukochanej animowanej postaci Ahsoki Tano, granej przez Rosario Dawson. Teraz Jedi dostanie swój własny serial, którego autorem będzie Dave Filoni. Ahsoka zadebiutuje prawdopodobnie w 2023 roku.

Skeleton Crew

Prawdopodobnie najbardziej ekscytującą wiadomością ze Star Wars Celebration 2022 było wielkie ujawnienie reżysera Jona Wattsa Spider-Man: No Way Home kontynuacji: Skeleton Crew. Serial live-action, który będzie hołdem dla filmów Amblin z lat 80-tych, wystąpi w roli Jude’a Law i będzie śledził grupę dzieciaków zagubionych w kosmosie, walczących o powrót do domu.

The Acolyte

Russian Doll Twórczyni Leslye Headland będzie sterować nowym serialem, który Disney opisuje jako, „tajemniczy-thriller, który zabierze widzów do galaktyki zacienionych sekretów i wyłaniających się ciemnych mocy w ostatnich dniach ery Wysokiej Republiki.” Jest to epoka 200 lat przed wydarzeniami z głównej sagi Star Wars, gdzie Jedi byli u szczytu swojej potęgi. Amandla Stenberg wystąpi w serialu, który prawdopodobnie nie zobaczymy do końca 2023, lub początku 2024 roku.

The Bad Batch Season Two

Fani serialu animowanego The Clone Wars pamiętają grupę elitarnych eksperymentalnych klonów znanych jako The Bad Batch. Sezon pierwszy serialu podążał za Bad Batch „jak znaleźć drogę w szybko zmieniającej się galaktyce w bezpośrednim następstwie Wojny Klonów. Członkowie Bad Batch – unikalnego oddziału klonów, którzy różnią się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i groźną załogą. W erze po Wojnie Klonów podejmą się śmiałych misji najemniczych, walcząc o utrzymanie się na powierzchni i znalezienie nowego celu.” Sezon drugi trafi do Disney+ 28 września 2022 roku.

Star Wars: Visions

Debiutujący w 2021 roku, Star Wars: Visions to seria animowanych filmów krótkometrażowych z japońskich studiów anime. Tom drugi serii będzie streamowany na Disney+ tej wiosny.

A Droid Story

Och nie byłby to Disney, gdyby nie było uroczego nowego droida, którego można by merchandizować. Seria ta, którą Lucasfilm pierwotnie opisał jako „skrzyżowanie animacji i efektów wizualnych” podąża za nowym bohaterem prowadzonym przez R2-D2 i C-3PO. Nie słyszeliśmy ostatnio zbyt wiele na ten temat, więc TBD czy A Droid Story kiedykolwiek trafi na mały ekran.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Watch Next

preview for HDM All sections playlist - Esquire

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button