Show Biznes

Królowa i Miś Paddington w specjalnym filmie o platynowym jubileuszu

Dwie brytyjskie ikony spotkały się przy herbatce w nowym krótkim filmie wydanym z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. W krótkim filmie, który został wyemitowany na początku koncertu Platinum Party at the Palace, do królowej dołącza nie kto inny jak Miś Paddington (z głosem Bena Whishawa, tak jak w filmach o Paddingtonie), aby napić się herbaty i zjeść kanapkę z pomarańczową marmoladą. Monarcha i uroczy miś natychmiast nawiązują więź, kiedy królowa wyjawia, że ona również trzyma kanapkę z marmoladą przy sobie przez cały czas, na wypadek nagłego głodu.

„Może miałbyś ochotę na kanapkę z marmoladą? Zawsze mam jedną na wszelki wypadek” – pyta Paddington królową, po czym wyjmuje kanapkę z kapelusza. Ku jego radości, królowa ujawnia, że trzyma swoją kanapkę w torebce. „Tak jak ja”, odpowiada królowa, wyciągając swoją własną kanapkę z torebki. „Ja swoją trzymam tutaj. . . .na później.”

Od tego momentu, klip zamienia się w łzawą, gdy Paddington dziękuje królowej za jej 70 lat służby. „Szczęśliwy jubileusz, proszę pani”, mówi z czubkiem kapelusza. „Dziękuję za wszystko”

Według Deadline, klip był utrzymywany w tajemnicy przez miesiące przez Pałac Buckingham, BBC (gdzie został wyemitowany w Wielkiej Brytanii) i Studiocanal. „Jej Wysokość jest dobrze znana ze swojego poczucia humoru, więc nie powinno być zaskoczeniem, że zdecydowała się wziąć udział w dzisiejszym skeczu” – powiedział Pałac Buckingham w oświadczeniu. „Było zainteresowanie procesem filmowania i animacji, a możliwość zaproszenia słynnego niedźwiedzia na herbatę była po prostu zbyt zabawna, aby ją przegapić. Chociaż Królowa może nie uczestniczyć w koncercie osobiście, bardzo zależało jej na tym, aby ludzie zrozumieli, jak wiele to dla niej znaczy i aby wszyscy oglądający świetnie się bawili.”

Rosie Alison, szefowa działu rozwoju w Heyday Films (koproducenta „Paddingtona”), ujawniła, że kręcenie krótkometrażówki było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich zaangażowanych. „Filmowanie herbacianego przyjęcia Jej Wysokości z Misiem Paddingtonem było tak emocjonalnym dniem dla całej ekipy” – powiedziała w oświadczeniu. „Wszyscy byliśmy w podziwie dla dowcipu, ciepła i promiennej aury Królowej, gdy cierpliwie angażowała się w grzecznego, niezdarnego, ale mającego bardzo dobre intencje misia. Oczywiście błyszczała i sprawiała, że Paddington (i my wszyscy) był spokojny. Uchwycenie tego uroczego spotkania było absolutną radością i wyjątkowym przywilejem dla całego zespołu. Mówiąc słowami Paddingtona: „Szczęśliwego jubileuszu, proszę pani. I dziękuję. Za wszystko.'”

Z powodu problemów z poruszaniem się, 96-letni monarcha nie był w stanie uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach Platynowego Jubileuszu. Po pojawieniu się na balkonie podczas Trooping the Colour 2 czerwca, królowa nie wzięła udziału w nabożeństwie dziękczynnym w katedrze św. Pawła 3 czerwca oraz w Platinum Party w Pałacu 4 czerwca. Pawła 3 czerwca i na Platynowym Przyjęciu w Pałacu 4 czerwca. Jednak nawet jeśli nie mogła wziąć udziału w koncercie, jej uroczy krótki film z Paddingtonem sprawił, że była tam w duchu – i zachwycił fanów ukochanego misia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button