Show Biznes

Książę George debiutuje na Wimbledonie z księciem Williamem i Kate Middleton

Książę Louis może być panującym królem wyciągania twarzy, ale jego starszy brat, książę George, nadchodzi po swoją koronę. Zazwyczaj George wydaje się być najbardziej poważnym z trójki dzieci księcia Williama i Kate Middleton, pozostawiając urocze publiczne wybryki swojemu młodszemu bratu i siostrze, księżniczce Charlotte. Wydaje się jednak, że tenis wydobywa z małego księcia ducha rywalizacji, czego dowodem są zdjęcia z pierwszego razu George’a na Wimbledonie.

W niedzielę, 8-letni książę dołączył do swojej mamy i taty, księcia i księżnej Cambridge, w królewskiej loży, aby obejrzeć męski finał pomiędzy Novakiem Djokovicem i Nickiem Kyrgiosem. Podczas gdy George po raz pierwszy uczestniczył w słynnym turnieju tenisowym, jego mama jest stałą bywalczynią Wimbledonu. Obecność na niedzielnym meczu była jej trzecią wizytą na Wimbledonie w tym roku – uczestniczyła również w sobotnim finale kobiet, gdzie wręczyła trofea zwycięzcom, a ona i William byli w loży królewskiej podczas wtorkowego meczu ćwierćfinałowego singla mężczyzn.

Wygląda na to, że George może iść w ślady swojej mamy kochającej tenis. Przez cały dzień na Wimbledonie, George wydawał się być w pełni zadowolony z gry. Od wskazywania rodzicom ekscytujących momentów do wydawania jęków, gdy mecz nie szedł po jego myśli, najstarsze dziecko Cambridge było ożywione przez cały mecz. Ze swojej strony Kate i William wydawali się być zachwyceni widząc, że George tak bardzo angażuje się w grę.

Biorąc pod uwagę jego ekscytację, królewscy fani nie powinni być zaskoczeni widząc George’a ponownie na Wimbledonie w przyszłym roku. Na razie zobaczcie w galerii najlepsze momenty księcia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button