Strona główna Show Biznes Księżniczka Charlene debiutuje w nowej fryzurze pixie

Księżniczka Charlene debiutuje w nowej fryzurze pixie

MONACO, MONACO - DECEMBER 18:  Princess Charlene Of Monaco attends the Christmas Gifts Distribution At Monaco Palace on December 18, 2019 in Monaco, Monaco. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Źródło obrazu: Getty/Pascal Le Segretain

Księżniczka Charlene z Monako wzięła udział w sobotnim E-Prix Monako, prezentując nową fryzurę: platynowy blond w stylu pixie. Królewna, która wcześniej nosiła sięgającego brody boba, założyła szary, trzyczęściowy garnitur, aby dołączyć do swojej rodziny podczas uroczystości.

Tegoroczne E-Prix Monako, które jest początkiem sezonu wyścigowego w tym kraju, jest również pierwszym publicznym występem księżniczki Charlene z rodziną od czterech miesięcy. Po wylądowaniu w RPA w maju zeszłego roku, co miało być krótką podróżą w odwiedziny do rodziny, księżniczka Charlene zasłabła z powodu komplikacji po przebytej wcześniej operacji. Po powrocie do Monako dobrowolnie zgłosiła się do ośrodka leczenia „emocjonalnego i fizycznego wyczerpania”, jak podał wcześniej People Magazine.

Po tym, jak w zeszłym miesiącu księżniczka Charlene powoli wracała do życia publicznego, publikując rodzinny portret wielkanocny, wygląda na to, że jej zdrowie wraca do normy.

Przyjrzyj się bliżej jej nowej fryzurze pixie.

MONACO, MONACO - APRIL 30: Princess Consort of Monaco Charlene Wittstock is seen at ABB FIA Formula E World Championship In Monaco on April 30, 2022 in Monaco, Monaco. (Photo by Daniele Venturelli/Getty Images)

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy