Strona główna Show Biznes Kto będzie następnym Jamesem Bondem?

Kto będzie następnym Jamesem Bondem?

Wraz z tym, jak słońce w końcu zaszło na zmieniającą franczyzę kadencję Daniela Craiga jako Jamesa Bonda, fani piętrowej franczyzy szpiegowskiej łechcą się wiedzą, kto będzie następnym wykonawcą, który wejdzie w stylowe buty 007. Odpowiedź jest jednak daleka od oczywistości, a na dodatek jest to strasznie zatłoczone pole kandydatów. (W końcu, jeśli jesteś brytyjskim heartthrobem z pewnym stopniem sławy, są szanse, że będziesz się ubiegał o tę rolę) Ale to, gdzie się znajdujesz w taksonomii kandydatów do roli Bonda, jest czymś więcej niż tylko gadaniną fanów – w rzeczywistości jest to temat całej chałupniczej branży hazardzistów i zakładów bukmacherskich, które grają na to, kto zastąpi Craiga, odkąd ten ogłosił swoje odejście

Teraz, z No Time to Die dawno za nami, a pytanie coraz bardziej palące, fani szukają u Barbary Broccoli i Michaela G. Wilsona, wieloletnich opiekunów franczyzy Bonda, odpowiedzi na temat nowego kierunku rozwoju postaci. Niestety, odpowiedzi mogą nadejść bardzo długo. W 2021 roku, zapytana o to, czy podjęli już decyzję, kto zastąpi Daniela Craiga, Broccoli odpowiedział, „O Boże nie. W ogóle o tym nie myślimy. Chcemy, żeby Daniel miał swój czas świętowania. W przyszłym roku zaczniemy myśleć o przyszłości” No i zgadnijcie co, jest rok 2023! Więc zbierzcie się, tajni agenci – sprawdźmy, jak wygląda poszukiwanie kolejnego Jamesa Bonda.

Aaron Taylor-Johnson

'bullet train' powitanie sceniczne

Aaron Taylor-Johnson to najnowsze nazwisko, które usłyszeliśmy w wyścigu po 007.

Jun Sato//Getty Images

Powitajmy samego Kravena Łowcę, Aarona Taylora-Johnsona, w jego wielkim wyścigu. Matthew Belloni z Puck zadzwonił w 2023 roku z kilkoma wiadomościami z chłodni wodnej 007. Napisał on, że Bullet Train aktor spotkał się z Broccolim i „spotkanie przebiegło pomyślnie” Belloni dodał, że Taylor-Johnson „pasuje do młodszego kierunku, w którym chcą podążać Broccolowie, osiągnięty, ale nie szczególnie sławny”, ale może zobaczyć, że jego celebrytyzm wzrośnie w tym roku do punktu, w którym będzie „ironicznie, zbyt sławny, by wziąć udział w Bondzie”

Po kilku miesiącach bez większych wiadomości o Bondzie, jesteśmy po prostu podekscytowani słysząc, że Broccoli aktywnie spotyka się z aktorami w sprawie roli. Miejmy nadzieję, że oznacza to, że poznamy tożsamość następcy Craiga do końca 2023 roku.

Regé-Jean Page

73rd primetime emmy awards arrivals

Page, Regé-Jean Page

Rich Fury//Getty Images

Po swoim przełomowym występie w Netflix’s Bridgerton, brytyjski heartthrob Page wzniósł się do meteorycznej sławy, co oznaczało, że plotki o Bondzie nieuchronnie zapukały. Ale jeśli Page jest twoim faworytem w tym wyścigu, nie rób sobie nadziei; on upiera się, że wszystko, co słyszałeś, jest tylko częścią młyna plotek o Bondzie

„Myślę, że może być tu element tłumaczenia kulturowego,” Page powiedział na stronie The Tonight Show. „Jeśli jesteś Brytyjczykiem i robisz coś o jakiejkolwiek renomie, co ludzie dobrze oceniają, to ludzie zaczynają mówić słowo 'B’. To jest jak odznaka za zasługi. Otrzymujesz odznakę zasługi za słowo 'B’. Bardzo, bardzo się cieszę, że mam tę odznakę. Cieszę się, że jestem w tak wspaniałym towarzystwie ludzi, którzy mają odznakę. Ale to jest odznaka.”

Miesiące później, zapytany ponownie, jak się czuje w związku z plotkami, Page zażartował, „Tak, to dostaje kliknięcia” Kontynuował, „To nie ma nic wspólnego ze mną – nic wspólnego z niczym, co wydarzyło się w jakichkolwiek pomieszczeniach lub spotkaniach. To dosłownie tylko rzecz, o której ludzie mogą mówić. Więc jest to pochlebne, ale to tylko gra.”

  Jaką temperaturę powinny mieć narzędzia grzewcze w zależności od rodzaju włosów?

To powiedziawszy, w sierpniu 2021 roku, źródło[angpotwierdziło na adres Strona szósta że nazwisko Page’a było wymieniane przez producentów Bonda, więc jest jeszcze jakaś nadzieja dla każdego z Team Page.

Idris Elba

64. nagrody teatralne evening standard przyjazdy na czerwony dywan

Elba, Idris Elba

David M. Benett//Getty Images

Elba jest częstym nazwiskiem wymienianym w wyścigu o Bonda od 2014 roku, kiedy to hack na pocztę elektroniczną Sony ujawnił e-mail od prezesa Sony Amy Pascal, w którym napisano: „Idris powinien być następnym Bondem.” Kiedy Elba zatweetował, „Nazywam się Elba, Idris Elba” w 2018 roku, młyn plotek oszalał, zmuszając Elbę do późniejszego wyjaśnienia się. „Wziąłem trochę szczyny,” powiedział The Hollywood Reporter w 2019 roku, „ale przypominałem też ludziom, że nigdy nie byłem określany jako James Bond. Więc byłem jak, witaj, nazywam się Elba. Idris Elba. To był żart. Przysięgam na Boga.”

Po dekadach białych aktorów zamieszkujących rolę Bonda, Broccoli i Wilson od dawna byli naciskani, aby obsadzić aktora koloru. W 2019 roku Elba (Elba) otworzył się na Vanity Fair o obawach, jakie miałby, gdyby został obsadzony jako pierwszy czarny Bond:

Po prostu zniechęcasz się, kiedy ludzie z pokoleniowego punktu widzenia idą: 'To nie może być to’ A tak naprawdę okazuje się, że chodzi o kolor mojej skóry. I wtedy, jeśli dostanę to i nie zadziała, albo zadziała, to czy będzie to z powodu koloru mojej skóry? To trudna sytuacja, w której muszę się znaleźć, kiedy nie muszę. James Bond jest niezwykle pożądaną, ikoniczną, ukochaną postacią, która zabiera widzów w tę ogromną eskapistyczną podróż. Oczywiście, gdyby ktoś powiedział mi: „Czy chcesz zagrać Jamesa Bonda?”, odpowiedziałbym: „Tak! To jest dla mnie fascynujące. Ale to nie jest coś, co wyraziłem, jak 'tak, chcę być czarnym Jamesem Bondem’

Po premierze m.in No Time To Die, Elba potwierdzone, „Nie, nie zamierzam być Jamesem Bondem” Zapytany, czy rozważyłby przyjęcie roli w dół drogi, powiedział: „Kto by tego nie zrobił? Jak niesamowicie byłoby mieć czarnego Jamesa Bonda? To znak czasów, kiedy możemy przestać mówić o Czarnym, białym i kolorze”

  Jaką temperaturę powinny mieć narzędzia grzewcze w zależności od rodzaju włosów?

Pod koniec 2022 roku, Broccoli i Wilson w końcu zaoferowali jasną odpowiedź na plotki o Elbie. Broccoli powiedział Variety, „Uwielbiamy Idrisa. Rzecz w tym, że będzie to kilka lat przerwy. A kiedy obsadzamy Bonda, to jest to 10, 12-letnie zobowiązanie. Więc on pewnie myśli: 'Czy naprawdę chcę tego czegoś?’ Nie każdy chce to robić. To było wystarczająco trudne, aby dostać [Daniel Craig to do it].”

Proszę bardzo. Niestety, to kolejny dowód na to, że nigdy nie zobaczymy tego, co na pewno byłoby wielkością Elby w tej roli.

Tom Hardy

'locke' premiera 70. międzynarodowy festiwal filmowy w Wenecji

Hardy, Tom Hardy

Gareth Cattermole//Getty Images

W kwietniu 2018 roku Hardy wysłał Internet w zawrót głowy, gdy Instagrammed zrzut ekranu z wiadomości, w której stwierdzono, że został wybrany jako zastępstwo Craiga. „W moim smokingu i na pasie startowym Gtg”, podpis czytamy. Okazuje się, że to wszystko było żartem prima aprilisowym, ale plotki nigdy nie przestały wirować wokół Hardy’ego, który pozostaje ulubieńcem zarówno zakładów bukmacherskich, jak i fanów. Hardy zawsze pozostał milczący w tej sprawie, ale nawet Pierce Brosnan, sam były Bond, ma duże nadzieje. „Myślę, że Tom Hardy mógłby być dobrym Bondem,” Brosnan powiedział. „Byłbym szczęśliwy, gdyby to zrobił. Potrzebujesz aktora, który potrafi włożyć w to trochę wigoru – to właśnie czyni Bonda”

  Czym jest marketing wyszukiwania? Przewodnik dla początkujących

Richard Madden

time 100 gala 2019 czerwony dywan

Madden, Richard Madden

Dimitrios Kambouris//Getty Images

Game of Thrones alum Madden od dawna cieszył się popularnością wśród fanów castingu do roli Bonda. Madden byłby rzadkim wykonawcą, który faktycznie jest fanem Bonda przez całe życie (widział wszystkie filmy i przeczytał wszystkie powieści Iana Fleminga jako młody nastolatek), ale podobnie jak Page, szybko dyskredytuje kompleks przemysłowy Bonda. „Gazety wymyślają historię w niedzielę, aby zdyskredytować ją w poniedziałek, dzięki czemu mogą sprzedawać gazety w oba dni,” Madden powiedział Brytyjczycy GQ. „Wszyscy po prostu uwielbiają młyn plotek na ten temat. Ja jestem tylko tym obecnym. W przyszłym tygodniu będzie inna.”

Lashana Lynch

2020 vanity fair oscar after party

Lynch, Lashana Lynch.

David Crotty//Getty Images

Lynch przeszła już do historii jako pierwsza kobieta i pierwsza osoba kolorowa, która odziedziczyła płaszcz 007, jakkolwiek tymczasowo. W No Time to Die, Lynch’s Nomi dziedziczy oznaczenie MI6 Bonda, gdy ten udaje się na wygnanie. Kiedy wiadomość o tym wybuchła, toksyczni fani rzucili rasistowskie i mizoginistyczne obelgi na Lynch, narzekając, że czarna kobieta nie może być 007. Lynch, ze swojej strony, nie pozwoliła, aby witriol ją zdołował. „To mnie nie zniechęca,” Lynch powiedziała. „To sprawia, że czuję się dość smutny dla niektórych ludzi, ponieważ ich opinie, nie są nawet z wrednego miejsca – są w rzeczywistości ze smutnego miejsca. Nie chodzi o mnie. Ludzie reagują na pomysł, który nie ma nic wspólnego z moim życiem.”

Broccoli ma odrzucił możliwość stworzenia kobiecego Bonda, ale nadzieja jest wieczna dla fanów stawiających na Lyncha. Co jest powiedziane, że Broccoli i Wilson nie mogliby być poruszeni do zmiany zdania, przy wystarczającej presji ze strony fanów?

Cillian Murphy

'free fire' gala zamknięcia 60. bfi london film festival

Murphy, Cillian Murphy.

John Phillips//Getty Images

Kiedy Netflix’s Peaky Blinders stało się hitem, a Murphy poprowadził gritty serial o gangsterach z lat 20. w Wielkiej Brytanii, młyn plotek o Bondzie nieuchronnie zaczął wirować wokół Murphy’ego. „Wszyscy ekscytują się nową serią Peaky Blinders i wygląda na to, że [gamblers] nie są inne” – powiedział Harry Aitkenhead, który pracuje w serwisie bukmacherskim online Coral, powiedział the Dziennik Mirror w 2019 roku. „Ostatnio zostaliśmy zalani zakładami o to, że Murphy wyląduje w roli następnego Jamesa Bonda, a on z pewnością jest teraz wiodącym kandydatem”

„Wydaje się, że jest to sposób na generowanie biznesu dla bukmacherów,” Murphy powiedział GQ w październiku 2019 roku. „Więc ktoś, kto zdarza się być w serialu i nosi smoking od czasu do czasu w serialu… Ale powiedziawszy to wszystko, to niesamowicie pochlebne być w tej rozmowie”

Ta treść jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Najchętniej czytane

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

Wejdź w nowy rok z tymi zimowymi filmami i koktajlami

Zima jest tutaj, ludzie. Oznacza to świąteczne zakupy, spotkanie z rodziną, której unikałeś przez cały rok i (miejmy nadzieję) przytulne noce w środku z...

Co jest poważnym zaburzeniem, które spowodowało całkowite załamanie się ekosystemu?

Jakie jest główne zaburzenie, które spowodowało całkowite załamanie ekosystemu?Poważnym zaburzeniem, które spowodowało całkowite załamanie się ekosystemu, było zachorowanie węży i trawy. Poważne zaburzenie, które spowodowało ustabilizowanie się ekosystemu w nowej równowadze.Co spowodowało całkowite załamanie się ekosystemu?Ważne presje przyczyniające się do obecnego i przyszłego załamania ekologicznego obejmują utratę, degradację i fragmentację siedlisk, nadmierny wypas, nadmierną eksploatację

Dlaczego rynek kapitałowy powinien być efektywny?

Dlaczego rynek kapitałowy powinien być efektywny?Prawdziwie efektywny rynek eliminuje możliwość pokonania rynku, ponieważ każda informacja dostępna dla każdego inwestora jest już uwzględniona w cenie rynkowej. Wraz ze wzrostem jakości i ilości informacji, rynek staje się bardziej wydajny, zmniejszając możliwości arbitrażu i ponad rynkowych zwrotów.Jaka jest kluczowa różnica pomiędzy pierwotnym a wtórnym rynkiem papierów wartościowych?Rynek pierwotny

Która z poniższych czynności jest prawidłową procedurą lockout/tagout?

Która z poniższych procedur jest prawidłową procedurą lockout/tagout?Skuteczny program lockout/tagout powinien obejmować osiem następujących kroków.Krok 1: Szczegółowe procedury dotyczące sprzętu. Krok 2: Powiadomienie zainteresowanych pracowników. Krok 3: Właściwe wyłączenie sprzętu. Krok 4: Odłączyć wszystkie podstawowe źródła energii. Krok 5: Zajmij się wszystkimi źródłami wtórnymi. Krok 6: Zweryfikować blokadę.Co muszą zawierać identyfikatory lockout/tagout?Informacje na znacznikach LOTO

Wix – Twoja platforma projektowania witryn w jednym miejscu

Tagline Wix trafnie mówi, że "wszystko zaczyna się od twojej wspaniałej witryny" Niezależnie od tego, czy masz firmę, praktykę zawodową czy osobiste dążenie, w dzisiejszym świecie nie możesz daleko zajść bez witryny. I musi być ona również wspaniała!Wix jest łatwą w użyciu platformą, która pomaga ci zbudować witrynę. A ta recenzja bada kluczowe cechy, dlaczego

Najlepsze wskazówki, jak zwiększyć swoje umiejętności online

Jednym z głównych trendów w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie jest świat rzeczy online. Oznacza to, że prawie każda branża, którą znamy, przyjmuje podejście online do całkowitej digitalizacji. Obejmuje to tak wiele branż rozrywkowych, programy dostarczania żywności, zakupy online, sprzedaż online, inwestycje online, a najnowszym trendem jest kryptowaluta. To tylko kilka przykładów tego, jak codzienne firmy i

Dlaczego mleko psuje się przed upływem terminu ważności?

Dlaczego mleko psuje się przed upływem daty ważności?Data ważności, którą widzisz na pojemniku z mlekiem dotyczy nieotwartego pojemnika. W zakładzie pakowania mleko jest pasteryzowane, a następnie pakowane w warunkach aseptycznych. Po otwarciu pojemnika jest ono narażone na działanie mikroorganizmów znajdujących się w powietrzu, które powodują jego szybsze psucie się.Czy mleko Kroger jest wolne od rBST?Na

Kto powiedział o idei, której czas nadszedł?

Kto powiedział, że pomysł, którego czas nadszedł?Victor HugoNie można zatrzymać idei, której czas nadszedł?Nikt nie może oprzeć się idei, której czas nadszedł. Nic nie jest silniejsze od idei, której czas nadszedł. Armie nie mogą powstrzymać idei, której czas nadszedł. Nic nie jest tak potężne jak idea, której czas nadszedł.Whose Time Has Come Meaning?: co jest

Pozostałe newsy

  Jak przenieść nagrania głosowe na komputer?

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

’Once Upon a Harp’ to błyskotliwa kolekcja utworów Turlough O’Carolan autorstwa Steve’a Baughmana

By Blair JacksonPierwszy raz zetknąłem się z niezapomnianym nazwiskiem Turlough O'Carolan i usłyszałem próbkę jego muzyki na płycie Fairport Convention Full House z 1970...

Ritchie List przekroczył 75 000+ ofert sprzętu i pojazdów

W ubiegłym roku serwis powiększył bazę klientów o 300% i zwiększył liczbę ofert o ponad 100%Sprzedaż sprzętu na własną rękę jest o wiele łatwiejsza...

NKBA ogłasza laureatów nagrody 2023 Design + Industry Award

LAS VEGAS, NV - National Kitchen & Bath Association (NKBA), właściciele Kitchen and Bath Industry Show (KBIS) otworzyli 2023 wydarzenie na żywo z wysoce...