Show Biznes

Kto zabił Bunny? Sprawdźmy, kto jest podejrzanym w „Only Murders in the Building” Sezon 2

„Only Murders in the Building” powraca w drugim sezonie i zadaje jedno wielkie pytanie: Kto zabił Bunny? Pod koniec pierwszego sezonu Mabel (Selena Gomez) znalazła Bunny (Jayne Houdyshell) w swoim mieszkaniu, najwyraźniej zadźganą igłą do robótek na drutach. Sprawy nie wyglądały dobrze dla Mabel, Charlesa (Steve Martin) i Olivera (Martin Short), ale na początku drugiego sezonu nasze ukochane trio jest przekonane, że zostało wrobione.

Koniec pierwszego sezonu zapowiadał, że Charles, Oliver i Mabel najwięcej zyskają, jeśli Bunny zginie. Przez cały sezon Bunny starała się doprowadzić do eksmisji Olivera, ale w finale usiłuje usunąć całą trójkę z apartamentowca Arconia. Jest wiele powodów, dla których mogli chcieć śmierci Bunny – ale podcasterzy z pewnością nie są jedynymi osobami, które mają w tym swój cel.

Pierwsze dwa odcinki „Only Murders in the Building” pojawiły się w serwisie Hulu 28 czerwca, a my w tym czasie sortujemy wskazówki, aby dowiedzieć się, który mieszkaniec Arconii – lub ktoś z jego otoczenia – zabił Bunny. Odcinek drugi kończy się wypowiedzią papugi Bunny, pani Gambolini, która mówi: „Wiem, kto to zrobił” (a czyż papuga nie wie zawsze?), ale dopóki ptak nie zdecyduje się podzielić swoją wiedzą, mamy tylko nasze teorie. Czytaj dalej, aby poznać dowody przeciwko wszystkim osobom, które mogły zabić Bunny, oraz nasz obecny werdykt co do ich winy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button