Show Biznes

Latinx Style Musa Jessica Torres jest promieniem słońca na naszych Instagramach

Kiedy Jessica Torres poszła do szkoły na dziennikarstwo, miała w głowie marzenie. „Chciałam być grubą Latiną Carrie Bradshaw”, powiedziała POPSUGAR. Czując się niewidoczna, niesłyszana i nieporozmawiana przez media głównego nurtu mody, postanowiła stworzyć własną platformę i pozwolić swojej pasji do mody działać swobodnie.

„Weszłam do wielu pokoi, w których cienkie białe ciała tworzyły treści dla cienkich białych ciał, i nie chciałam już w tym uczestniczyć” – powiedziała. „Zdecydowałam, że najlepiej będzie stworzyć przestrzeń dla ludzi takich jak ja” Założyła własny Instagram @thisjessicatorres, kanał wideo Youtube i podcast @fatgirlsclubpodcast, zdeterminowany, aby wywrzeć wpływ i być reprezentacją, którą potrzebowała zobaczyć, gdy była młodsza. „Otrzymałem wiadomości od ludzi o różnych rozmiarach i wieku, mówiąc, jak bardzo zmieniało się dla nich, aby zobaczyć grubą, nieautologiczną Latynoskę z Bronksu infiltrującą przemysł, który był biały, cienki i bogaty”, powiedziała. „Tak długo, jak istnieje gruba mała dziewczynka czująca się jak outsider, będę to robić”.

Nie możemy mieć dość jej inspirowanych retro, kolorowych, zabawnych wyglądów i jej napisów z przymrużeniem oka. Przewiń, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej niekłamanej influencerce, od złoczyńców z telenoweli, w których znalazła inspirację stylistyczną, po jej ulubione marki i to, ile czasu zajmuje jej naprawdę wyjście z domu w tak fantastycznym wyglądzie.

–Oryginalnie opublikowany 28 lipca 2021

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button