Show Biznes

Laura Linney nie widziała zakończenia filmu ” Ozark

Gdybym był teraz Wendy Byrde – a perspektywa ta wydaje mi się w jakiś sposób zarówno pyszna, jak i przerażająca – wypiłbym obrzydliwy łyk czerwonego wina.

Chcesz wiedzieć dlaczego? I / lub samemu wziąć udział? Wspaniała plotka z Ozark właśnie trafiła na biurko Esquire’a Ozark . W środę rano serwis Vulture opublikował wywiad z Laurą Linney, aktorką, która wcieliła się w rolę agentki chaosu w rodzinie Byrde’ów. W rozmowie z nominowaną do nagrody Emmy aktorką poruszono wiele tematów, w tym jej wykształcenie teatralne, pomysł zagrania cioci May w filmie o Spider-Manie oraz Truman Show. W końcu rozmowa zeszła oczywiście na temat jej wybitnej roli w Ozark, którego finał miał miejsce pod koniec kwietnia. Chcesz wiedzieć, co Linney myśli o tym, jak skończył się Ozark ? Szkoda. Powinieneś przeczytać całą wymianę zdań:

Co sądzisz o zakończeniu?

Nie widziałem go. Nie wiem, co wybrali. Bardzo źle radzę sobie z oglądaniem siebie, a szczególnie źle radzę sobie z oglądaniem rzeczy, które naprawdę lubiłem robić, bo to się zmieni w chwili, gdy to zobaczę. Naprawdę nie mogę tego skomentować.

Czy mogę zapytać, jakie były inne zakończenia?
Nie. Nie zamierzam tego robić.

Może to nie jest owocna rozmowa, więc możemy przejść dalej…
Nie, w porządku. To jest tylko moje doświadczenie w tym zakresie. Nie mam zamiaru zastanawiać się nad tym, jaki jest ogólny rezultat lub jak to wpływa na innych ludzi. Nie zastanawiam się nad rezultatami – co to wszystko znaczy, co to wszystko robi. Nie wiem. Myślę o małych, drobnych momentach, które do tego prowadzą, a potem będzie, jak będzie, i nie mam z tym nic wspólnego. To nie jest moja praca.

Cholera. Dwie rzeczy: Po pierwsze, to zaskakujące, że Laura Linney ma syndrom Adama Drivera, który nie pozwala jej oglądać siebie w niczym. Po drugie, czy nakręcono inne zakończenia dla Ozark? Można naprawdę zaszaleć ze spekulacjami na ten temat. Chris Mundy nie przebierał w słowach, kiedy potwierdził, że Jonah zastrzelił Mela Sattema w ostatnich sekundach serialu. Czy jednak nakręcono wersję, w której widzimy, co dzieje się po strzale? A może stało się coś zupełnie innego? Potrzebujemy odpowiedzi, Ozark.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button