Show Biznes

Legenda K-Popu Psy angażuje Sugę z BTS do nowej, wykręcającej ciało piosenki 'That That’

K-Pop spotyka się z Dzikim Zachodem w tym chwytliwym nowym singlu, który będzie królował na waszych letnich playlistach. Legenda K-Popu, Psy, szeroko znany ze swojego przeboju „Gangnam Style” z 2013 roku, wkracza w nową erę K-Popu, w której króluje BTS, w kolaboracji o tematyce westernowej z nikim innym jak Sugą z BTS.

W nowym singlu i tytułowym utworze z nowego albumu Psy 9th, „That That”, pojawia się Suga i jest przez niego wyprodukowany. Jest to pierwsze wydawnictwo piosenkarza „New Face” od czasu jego albumu z 2017 roku 4×2=8.

Piosenka i teledysk przypominają wiele starszych utworów Psy’ego, w tym „Gangnam Style” „That That” jest zabawne, dziwaczne i trudno mu się oprzeć. Pod chwytliwym, autotuningowanym brzmieniem piosenka wyraża ekscytację z powodu zakończenia pandemii, jednocześnie ciesząc się zgiełkiem ulic miasta.

Psy, Suga i wielu tancerzy, ubrani w olśniewające stroje kowbojskie, wykonują żywiołowe ruchy taneczne i zawieszają dziesięć znaków.

„Mamy takie powiedzenie w przemyśle K-Pop, jeśli piosenka ma być hitem, to powstaje w mgnieniu oka”, otworzył Psy w serii nowych teledysków zatytułowanych „best friends 16 years apart”, „to było coś, czego nie doświadczyłem od dłuższego czasu”.

Suga początkowo nie miał brać na siebie tak dużej roli w piosence i teledysku, oczekując, że zajmie się jedynie produkcją utworu. Jednak „krok po kroku” przyjął na siebie większą rolę w piosence, pisząc wers, ucząc się choreografii i wykonując ją. Na jego zaangażowanie wpłynęła rosnąca przyjaźń rapera z 44-letnią ikoną K-Popu. Psy i raper BTS otworzyli się na temat współpracy i ich rozwijającej się przyjaźni, obaj postrzegają się teraz jako „besties”.

„Szczerze mówiąc, nie zbliżyłem się tak bardzo do nikogo, z kim współpracuję. To dlatego, że nie jestem typem, który spotyka się i współpracuje osobiście” – powiedział Suga w jednym z nagrań wideo – „Na początku, ponieważ jest wiele lat starszy ode mnie i jest kimś, kto jest szanowany w branży, byłem dość zdenerwowany”, ale z czasem „czułem się jakbym pracował z przyjacielem z dzieciństwa, więc proces pisania piosenek stał się o wiele bardziej zabawny”.

Psy również otworzył się na temat swoich doświadczeń z Sugą. „Kiedy spotykam się z młodszymi artystami, nie chcę sprawić, by czuli się niekomfortowo. Nie chcę być kimś, do kogo trudno się zbliżyć. On po prostu nie był moim młodszym kolegą w branży, ale też naprawdę czuje się jak przyjaciel” – powiedział.

Psy 9th ukazał się dzisiaj, a jego tytułowym utworem jest „That That”. Album zawiera również kolekcję gwiazdorskich kolaboracji z innymi popularnymi koreańskimi artystami.

Obejrzyj teledysk do „That That” z udziałem Suga z BTS poniżej.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button