Show Biznes

Lindsay Lohan bierze ślub z Baderem Shammasem: „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie”

Urodziny Lindsay Lohan są w tym roku wyjątkowo wyjątkowe. Zaledwie dzień przed ukończeniem 36 lat 2 lipca, Lohan ujawniła, że powiedziała „I do” swojemu długoletniemu chłopakowi, Baderowi Shammasowi. Aktorka „Parent Trap” ogłosiła, że ona i Shammas są małżeństwem w poście na Instagramie z 1 lipca, gdzie napisała, że jest „najszczęśliwszą kobietą na świecie” Para po raz pierwszy ogłosiła swoje zaręczyny w listopadzie.

W swoim poście Lohan podzieliła się zdjęciem siebie i Shammas obok wypełnionego emoji podpisu chwalącego jej nowego męża. „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie”, napisała. „Znalazłeś mnie i wiedziałeś, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie. Jestem oszołomiona, że jesteś moim mężem. Moim życiem i moim wszystkim. ❤️ każda kobieta powinna czuć się tak codziennie 🙏💖”

Jeszcze w listopadzie Lohan potwierdziła swoje zaręczyny, kiedy podzieliła się serią zdjęć, na których uśmiecha się i przytula z Shammasem na Instagramie. „Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość. @bader.shammas #love 💍”, podpisała romantyczne ujęcia.

Nie jest jasne, jak długo Lohan i Shammas spotykają się, ale po raz pierwszy zostali połączeni ze sobą w 2020 roku, kiedy po raz pierwszy podzieliła się zdjęciem z finansistą na Instagramie. Wydaje się, że para poznała się w Dubaju, gdzie Lohan przeprowadziła się w 2014 roku.

Przed spotkaniem z Shammasem, Lohan podzieliła się z Entertainment Tonight rodzajem mężczyzny, z którym chciała spędzić życie – a jej nowy mąż z pewnością wydaje się być jej wymarzonym facetem. „Ktoś, kto nienawidzi światła reflektorów” – powiedziała Lohan w 2019 roku. „Nie, poważnie, ktoś, kto nie ma Instagrama. [And] inteligentny biznesmen. Ale nie spotkałam nikogo, kto trafiłby w te [marks].”

Wygląda na to, że teraz królowa sceny filmów dla nastolatków z lat ’00 spotkała swój odpowiednik, a ona nie mogłaby być szczęśliwsza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button