Strona główna Show Biznes Listopadowy Nów Księżyca w Strzelcu sprawi, że wszystkie 12 znaków zodiaku poczuje...

Listopadowy Nów Księżyca w Strzelcu sprawi, że wszystkie 12 znaków zodiaku poczuje szczęście

tmp_cA8W5f_a5d941000badb042_theo-lamote-ulKcsfBuvX4-unsplash.jpg

Mniej więcej co miesiąc Księżyc przesuwa się między Ziemią a Słońcem, przez co z naszego punktu widzenia wygląda na prawie niewidoczny. Ta lunacja nazywana jest nowiem, a w astrologii oferuje kolektywowi szansę na reset i ładowanie. W tym przypadku jest to bardzo potrzebne po zawirowaniach, które są sezonem zaćmień. Na szczęście dla nas, nów w Strzelcu, który nadejdzie 23 listopada, przywraca optymizm i przynosi ze sobą dużą zmianę wibracji.

W astrologii, nowe księżyce oferują początek nowego rozdziału i są świetne do wprowadzania świeżych pomysłów, rozpoczynania związków i postrzegania rzeczy z innej perspektywy. Ponieważ Sagittarius jest znakiem ognia, który czci odwagę i uczciwość, ta lunacja to piękny czas, aby celować i strzelać do rzeczy, których chcesz – po prostu upewnij się, że nie podejmujesz żadnych pochopnych decyzji przed rozważeniem potencjalnych konsekwencji.

„Nowy Księżyc w Sagittariusie będzie usher w jasnej, optymistycznej i przyjemnej energii tuż przed sezonem wakacyjnym”, mówi POPSUGAR Lauren Ash, astrolog rezydent dla Sanctuary Astrology. „To pierwszy od czasu zakończenia sezonu zaćmień, więc jest to świetny czas, aby ustawić nowe intencje, zaplanować przyszłe cele, ocenić swoje opcje i naładować się do przodu z nową perspektywą”

Tutaj nurkujemy głęboko w duchowe znaczenie nowego księżyca Sagittarius, plus jak ta lunacja może wpłynąć na każdy znak zodiaku.

Duchowe znaczenie nowiu Księżyca w Strzelcu z 23 listopada

Między 23 listopada a 21 grudnia każdego roku Słońce przesuwa się do pełnego przygód ognistego znaku Strzelca, inaczej zwanego sezonem Strzelca. Nowe księżyce zawsze zdarzają się w tym samym znaku, w którym Słońce jest w tym momencie

Nów Księżyca w Sagittariusie inspiruje ekspansję i podróże oraz podsyca nasze pragnienie nauki. Ten nów narzuca nowe poczucie optymizmu i obfitości – co jest całkowicie na rękę łucznikowi, który jest rządzony przez szczęśliwego Jowisza. Nów Księżyca w Strzelcu to także idealny czas na wewnętrzną pracę duchową, podróże i spotkania towarzyskie. Dzieje się tak dlatego, że nów Księżyca to czas nowych początków, a bezczelna postawa znaku ognia inspiruje nas do podejmowania ryzyka i podążania za tym, czego chcemy.

Ale według Ash, ogólny klimat tego szczęśliwego nowego księżyca Sagittarius jest wzmocniony dzięki rodzimej planecie łucznika, Jowiszowi, który będzie wisiał w sennych Pisces. „Energia Jowisza w Rybach jest bardzo mistyczna, artystyczna i sentymentalna – więc jest to dobry czas, aby powrócić do starych projektów i marzeń ze świeżym, nowym spojrzeniem”, wyjaśnia Ash. „Będzie to szczególnie pomocne, aby utrzymać się zajętym podczas retrogradacji Marsa w Gemini, która powoduje, że wszyscy czują się nieco zablokowani i sfrustrowani”

Retrogradacja Marsa, która będzie miała miejsce w gadatliwym Gemini do 12 stycznia 2023 roku, powoduje pewne spowolnienia i zachęca nas do robienia ważnych przerw, zwłaszcza jeśli chodzi o gonienie naszych celów. Nów Księżyca w Strzelcu pomaga nam zachować wiarę, gdy idziemy naprzód do końca roku.

Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak listopadowy 2022 nów księżyca w Sagittariusie może wpłynąć na Twój znak zodiaku.

Baran (20 marca – 19 kwietnia)

Z Marsem, twoim planetarnym władcą, obecnie retrogradującym, możesz czuć się ostatnio wyjątkowo niespokojny, Baranie. Listopadowy nów Księżyca daje ci trochę bardzo potrzebnej energii, aby zbadać poza swoją strefą komfortu i znaleźć inspirację. „[Expect] zmiany w twoich związkach, [such as] podejmowanie decyzji o zrobieniu kolejnego kroku w kierunku zaangażowania” – mówi Ash. Może to być „możliwy związek z twojej przeszłości lub zakończenie związku i zamknięcie pewnego rozdziału – w ten czy inny sposób, rzeczy się zmienią!”

  Jak mogę zgłosić się na UWC 2021?

Taurus (April 20-May 20)

Ten nowy księżyc może czuć się jak radykalna transformacja, Taurus, więc obejmij zmiany. Być może czułeś się szczególnie ospały z powodu backspinów Marsa, ale ognista energia tej lunacji daje ci pewność siebie, aby powiedzieć c’est la vie, jak idziesz po to, czego chcesz. „Świeże początki dla ciebie, Taurus!” Mówi Ash. „Najlepszą rzeczą dla ciebie jest zrobienie podczas tego nowego księżyca [is to get] z powrotem w kontakcie z ludźmi, działaniami i hobby, które pomagają ci czuć się beztrosko i swobodnie. Zasłużyłeś na to.”

Gemini (21 maja – 20 czerwca)

Sprawy rozgrzewają się w twoim sektorze partnerskim, Gemini – to miła odmiana od retrogradacji Marsa, która zmuszała cię do hibernacji. Opuść gardę i wykorzystaj zadziorną energię znaku ognia, aby odzyskać władzę w swoich związkach. „Ten nowy księżyc w twoim siostrzanym znaku Sagittarius to idealny czas, aby poczuć swoje uczucia, wypuścić wszystko i zostawić to za sobą”, wyjaśnia Ash. „Spróbuj puścić swój gniew za pomocą rytuału oczyszczania ognia lub nawet po prostu z kilkoma podpowiedziami dziennika new-moon, aby pomóc oczyścić głowę”

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Śmiała energia nowego księżyca pozuje na idealny czas, aby wycofać się z powrotem do swojego sanktuarium, Raku. To dobry czas, aby wprowadzić nowe nawyki i praktyki do swoich codziennych rytuałów. „Nadszedł czas, aby postawić swoje mury i poświęcić trochę czasu dla siebie, Rak”, mówi Ash. „A z Jowiszem, planetą twojej egzaltacji, kończącym swoją retrogradację, czujesz wszystkie uczucia”

  Jaka jest najważniejsza warstwa wodonośna w Oklahomie?

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Koleżeński znak ognia Sagittarius zalewa cię inspiracją, Leo. To przychodzi po trudnym sezonie Scorpio, w którym czułeś się miękki i sentymentalny. „Nowy księżyc w Sagittariusie da ci szansę na pauzę i objęcie owoców swojej pracy”, wyjaśnia Ash. „Podaruj sobie specjalny wieczór na randkę lub wyjdź z przyjaciółmi, aby zdmuchnąć trochę pary. Czujesz się dziś wyjątkowo pewny siebie i beztroski – obejmij to!”

Panna (Aug. 23-Sept. 22)

Ostatnio trzymasz rzeczy w ukryciu, Virgo. Nów Księżyca pomaga ci wrócić do korzeni, ponieważ nadal planujesz i sadzisz nasiona. Pamiętaj, aby oprzeć się na rodzinie lub bliskich przyjaźniach – nie musisz pracować sam! „Na szczęście nowy księżyc wraz z Jowiszem z powrotem w twoim siostrzanym znaku Pisces da ci świeże nowe spojrzenie na sprawy”, wyjaśnia Ash. „Może się wydawać, że możesz wreszcie złapać oddech i ocenić rzeczy nowym okiem. Obejmij powolną chwilę i daj sobie czas, aby poczuć się dobrze z rzeczami”

Libra (Sept. 23-Oct 22)

Nowy Księżyc inspiruje cię do zejścia do króliczych nor i wyostrzenia niektórych swoich umiejętności, Libra. Twoja bezpośredniość i szczerość zaprowadzi Cię teraz daleko, ale bądź ostrożny, ponieważ energia Sagittarius często przechodzi cienką linię między byciem tępym i zwykłym niegrzecznym – pamiętaj, aby mówić z serca. „Jesteś hustling w swojej karierze specjalnie, Libra, ale wydaje się, że romans wkradł się do twojego serca”, mówi Ash. „Kto powiedział, że nie możesz mieć obu? Ta lunacja przypomina ci, że jesteś badassem, który wie, czego chcesz, a przy odrobinie ciężkiej pracy i dużej szczerości o tym, czego chcesz, możesz to mieć!”

  Jaka jest najważniejsza warstwa wodonośna w Oklahomie?

Scorpio (Oct. 23-Nov. 21)

Co sprawia, że czujesz się bezpiecznie, Scorpio? Podczas gdy ogromne zmiany mogły wyrzucić cię z równowagi, wibrująca energia nowego księżyca daje ci pewność siebie, aby powiedzieć „nie”, kiedy chcesz, bez poczucia winy o tym. „Dzięki temu, że ta lunacja jest pierwszą od jakiegoś czasu nie dotkniętą energią zaćmienia, będzie to również pierwsza, w której testujesz nowe granice”, wyjaśnia Ash. „Nie pozwól, aby opinie innych o tobie wpłynęły na to, co wiesz, że jest prawdą o sobie”

Sagittarius (Nov. 22-Dec. 21)

Szczęście jest po Twojej stronie, Sagittarius – jak zwykle. Ten nowy księżyc w twoim rodzimym znaku inspiruje cię do podejmowania większego ryzyka i odkrywania ekscytujących miejsc (dosłownie i w przenośni). „Słońce, Księżyc i Wenus są w twoim znaku, a twoja rządząca planeta, szczęśliwy i optymistyczny Jowisz, kończy swoją retrogradację i przechodzi bezpośrednio” – mówi Ash. „Wszystko, od flirtujących uczuć, przez komunikację, po możliwości pracy, czuje się dziś łatwiej dostępne, więc strzelaj do tego, co ostatnio przykuwa twoją uwagę”

Koziorożec (22 grudnia-Jan. 19)

To świetny czas na pauzę i introspekcję, Koziorożcu. Nów Księżyca daje duże rewelacje z perspektywy czasu, pozwalając ci wydalić niechcianą energię i – ostatecznie – przypominając ci, aby nie brać życia zbyt poważnie. „Zawsze szukasz poprawy siebie, a w rezultacie bierzesz sobie do serca opinie bliskich o tobie”, wyjaśnia Ash. „Weź tę lunację, aby przejrzeć wszystkie rzeczy, które osiągnąłeś w tym roku i spojrzeć w przyszłość, gdzie chcesz iść”

Aquarius (Jan. 20-Feb. 18)

Opieranie się na swojej społeczności i kręgu przyjaźni pomagało ci w twojej podróży, Wodniku. Ale ten nów przypomina ci o znaczeniu robienia przerw i zwalniania tempa – zwłaszcza z Marsem retrograde kołyszącym łodzią w twoim domu przyjemności i zabawy. „Pomiędzy pracą, szkołą, przyjaciółmi, miłością i byciem popularnym (tak dziwnym, prawda?), Możesz poczuć, jak twoje introwertyczne zmysły kopią”, mówi Ash. „Nie walcz z tym, a zamiast tego daj sobie pozwolenie na pójście w duchu na chwilę”

Pisces (Feb. 19-March 20)

Nów Księżyca sprawia, że czujesz się trochę bezbronny, Pisces – ale nie pozwól, aby to Cię onieśmielało. To świetny czas, aby skupić się na obszarach, które pomagają Ci zabłysnąć, zwłaszcza z szczęśliwym Jowiszem orbitującym wokół Twojego znaku. „Nowy Księżyc w Sagittariusie zapali kreatywną iskrę w twoim sercu dla przeszłego projektu, a może nawet starego romantycznego płomienia”, mówi Ash. „To może czuć się trochę szalone lub znikąd, ale możesz podziękować Jowiszowi przechodzącemu bezpośrednio w twoim znaku za magiczne uczucie w powietrzu”

Najchętniej czytane

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

Co sprawia, że inżynier jest inżynierem niezależnie od wykonywanej pracy?

Co czyni inżyniera inżynierem niezależnie od wykonywanej pracy?Czyli co sprawia, że "inżynier" jest "inżynierem" niezależnie od wykonywanej pracy? Wszyscy inżynierowie wykorzystują swoje umiejętności do rozwiązywania problemów technicznych, wszyscy inżynierowie są ekspertami w projektowaniu, a inżynierowie wykorzystują w pracy odkrycia naukowe. Inżynierowie cywilni tworzą roboty publiczne, takie jak drogi, systemy wodne i systemy energetyczne.Jakie zawody są

Czy to naprawdę głos Austina Butlera w Elvisie?

Elvis, zapierający dech w piersiach film biograficzny Baza Luhrmanna o zmarłej legendzie muzyki, już zbiera znakomite recenzje, w których przytaczane są wszystkie aspekty filmu,...

Jakie cząstki subatomowe się przyciągają? , Jakie cząstki subatomowe się przyciągają?

Jakie cząstki subatomowe się przyciągają?Dwie cząstki subatomowe, które się przyciągają to protony i elektrony. Protony to dodatnio naładowane cząstki subatomowe znajdujące się w...Co powoduje, że cząstki subatomowe są niestabilne?Niestabilność jądra atomu może wynikać z nadmiaru neutronów lub protonów. Radioaktywny atom będzie próbował osiągnąć stabilność wyrzucając nukleony (protony lub neutrony), jak również inne cząstki, lub uwalniając

Searching For Elvis

Ten artykuł pierwotnie pojawił się w lutowym wydaniu Esquire z 1968 roku. Napisany przez Stanleya Bootha, autora prawdopodobnie najlepszej książki, jaką kiedykolwiek napisano o...

Co chcieli osiągnąć lub czemu zapobiec ojcowie założyciele, tworząc nasz rząd?

Co chcieli osiągnąć lub czemu zapobiec Ojcowie Założyciele tworząc nasz rząd?Ojcowie Założyciele, twórcy Konstytucji, chcieli stworzyć rząd, który nie pozwalałby jednej osobie na posiadanie zbyt dużej władzy lub kontroli. Będąc pod rządami brytyjskiego króla nauczyli się, że może to być zły system.Co było główną obawą założycieli, która została uwzględniona w konstytucji?Co było główną obawą Ojców

Azjatyckie akcje rosną wraz z ropą naftową wśród optymizmu Chin przed świętami

© Reuters. FILE PHOTO: Mężczyźni przechodzą obok elektrycznej tablicy wyświetlającej indeksy Nikkei i innych krajów przed domem maklerskim w Tokio, Japonia 16 stycznia 2023...

Lizzo pokazuje rękawy z piórami i rozcięcie na wysokości uda na gali BET Awards

Lizzo po raz kolejny udowodniła swoją sprawność na czerwonym dywanie podczas 2022 BET Awards. Piosenkarka "Grrrls" przybyła na show w sukni Gucci i pokazała...

Pink jest „zdumiona” anielską okładką Olivii Rodrigo dla swojej córki Willow

Image Source: Getty / Taylor Hill / FilmMagicWillow Sage Hart to songstress in the making. 13 grudnia Pink podzieliła się wideo swojej 11-letniej córki...

Która koncepcja rachunkowości ma zastosowanie w przypadku sporządzenia arkusza na koniec?

Która koncepcja rachunkowości ma zastosowanie, gdy arkusz jest przygotowywany na końcu?Rozdział 8 Accounting Flash CardsABCykl okresu rozliczeniowegoKtóra koncepcja rachunkowości ma zastosowanie, gdy arkusz roboczy jest przygotowywany na koniec każdego cyklu fiskalnego w celu podsumowania informacji z księgi głównej potrzebnych do przygotowania sprawozdań finansowych?Jaki jest ostatni krok w cyklu księgowym?W cyklu księgowym ostatnim krokiem jest przygotowanie

Pozostałe newsy

  Dlaczego Martin Luther King był inspirujący?

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

Mitt Romney do George’a Santosa podczas State of the Union: „You Don’t Belong Here

Sen. Mitt Romney (R-UT), nieudany kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta w 2012 roku, potwierdził, że powiedział osaczonemu Rep. George'owi Santosowi (R-NY): "Nie należysz tutaj"...

Biden zapomina, kiedy Super Bowl Sunday jest podczas State of the Union

Prezydent Joe Biden wydawał się zapomnieć, kiedy Super Bowl Sunday występuje mniej niż 15 minut w jego State of the Union address we wtorek...

Republikanie krzyczą „Zabezpieczyć granicę” podczas przemówienia Bidena o stanie państwa

Niektórzy republikańscy członkowie Kongresu krzyczeli "Zabezpieczcie granicę!" podczas przemówienia prezydenta Bidena o stanie państwa we wtorek wieczorem, co zmusiło 80-latka do kilku chwil przerwy.Biden...

FACT CHECK: Biden twierdzi, że ograniczył koszty insuliny dla pacjentów Medicare

CLAIM: Prezydent Joe Biden twierdził podczas wtorkowego State of the Union, że Democrats' Inflation Reduction Act umieścił miesięczny cap 0f $35 na kosztach insuliny...