Show Biznes

Lizzo pokazuje rękawy z piórami i rozcięcie na wysokości uda na gali BET Awards

Lizzo po raz kolejny udowodniła swoją sprawność na czerwonym dywanie podczas 2022 BET Awards. Piosenkarka „Grrrls” przybyła na show w sukni Gucci i pokazała każdy olśniewający szczegół, gdy aparaty fotograficzne pstrykały w dal. Zaprojektowana przez Alessandro Michele suknia jest wykonana z mieniącego się granatowego materiału i ma głęboki dekolt wykończony koronką oraz rozcięcie, które sięga prawie do bioder. Falujące rękawy i rozszerzająca się ku dołowi spódnica są ozdobione na końcach czarnymi piórami, które dodają sukni uroku.

Dzięki pomocy stylisty Jasona Remberta, Lizzo utrzymała swoje dodatki na minimalnym poziomie, zakładając czarne szpilki na platformie i srebrne diamentowe kolczyki. Stylistka fryzur Shelby Swain nadała jej królewską fryzurę w stylu finger wave mullet i ułożyła jej baby hair w idealnie ułożone kosmyki. Niebieski eyeliner i błyszczące usta supermodelki dopełniły wygląd gwiazdy.

Chociaż Lizzo nie była nominowana do tegorocznych nagród BET, otworzyła show wykonując swój przebój „About Damn Time” w złotej dyskotekowej scenerii. Przeczytaj dalej, aby zobaczyć obie stylizacje Lizzo z rozdania nagród pod każdym kątem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button