Show Biznes

Lizzo świętuje urodziny Roberta Pattinsona, robiąc zdjęcie retro

AUSTIN, TEXAS - MARCH 13: Lizzo attends the 2022 SXSW Conference and Festivals at Austin Convention Center on March 13, 2022 in Austin, Texas. (Photo by Chris Saucedo/Getty Images for SXSW)

W piątek gwiazda „Zmierzchu” i „Batmana” Robert Pattinson skończył 36 lat, a aktor otrzymał specjalne urodzinowe okrzyki od Lizzo. Piosenkarka „Truth Hurts” zachwyciła fanów, publikując zdjęcie, na którym widać ją i Pattinsona razem w barze, zanim stała się sławna. Dokładne ramy czasowe nie są jasne, ale sukienka Lizzo na ramiączkach ma w sobie coś z początku lat 2010.

Najlepsze w tym zdjęciu jest to, że Lizzo nie podzieliła się żadnym kontekstem tego, co doprowadziło do jego zrobienia. Biorąc pod uwagę scenerię i epokę, możliwe, że Lizzo podeszła do Pattinsona jako fanka i poprosiła o szybkie zdjęcie – na pewno wygląda na nim na szczęśliwą, podczas gdy brodaty Pattinson uśmiecha się nieznacznie. Fakt, że wciąż ma to zdjęcie, sugeruje, że zdobywczyni Grammy była po stronie Edwarda podczas wielkiej debaty o Zmierzchu na początku lat ’00, chociaż Lizzo pozostawia na razie okoliczności powstania zdjęcia wyobraźni swoich fanów.

Wszystkiego najlepszego, Robert Pattinson pic.twitter.com/24xoxLF34Y

– FOLLOW @YITTY (@lizzo) 13 maja 2022

Należy zauważyć, że to nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka „About Damn Time” jest kreatywna w wysyłaniu wiadomości urodzinowych dla innych gwiazd. We wrześniu 2021 roku Lizzo złożyła życzenia urodzinowe Beyoncé na Instagramie, zamieszczając zdjęcie, na którym tańczy na scenie, podczas gdy Bey przygląda się temu z boku. 34-latka podpisała zdjęcie: „Happy birthday @beyonce – ima keep posting this pic until we take a real one together.”

Następnie Beyoncé postawiła się Lizzo i odkopała zdjęcie dziecka swojej koleżanki po fachu w samą porę urodzin Lizzo. Lizzo odpowiedziała na Twitterze, pisząc: „Beyoncé?! Skąd masz to zdjęcie? Nie widziałam go odkąd się urodziłam” Z perspektywy czasu, jej tweet jest wyjątkowo zabawny, ponieważ miała łatwy dostęp do starego zdjęcia Pattinsona, aby zamieścić je w dniu jego urodzin, ale była zdumiona, gdy Beyoncé znalazła zdjęcie jej jako niemowlęcia.

Miejmy nadzieję, że Lizzo będzie kontynuować swoje nietradycyjne wpisy urodzinowe dla gwiazd, ponieważ pomiędzy jej próbami zamanifestowania swojego zdjęcia z Beyoncé i jej fangirl fotką z Pattinsonem, nie wiadomo, co jeszcze wymyśli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button