Show Biznes

Lucy otworzyła zupełnie nową Arconię dla trio z „Only Murders”

preview for “Only Murders in the Building” Season 2 is Here

Wygląda na to, że mamy kolejną wskazówkę, kto zabił Bunny Folger – i ten naoczny świadek nie jest ptakiem.

W odcinku 4 serialu Hulu’s Only Murders in the Building zatytułowanym „Here’s Looking At You…” poznajemy Lucy, córkę byłego partnera Charlesa (Steve Martin). Jej mama wyszła ponownie za mąż, a Lucy uciekła do Charlesa, który był dla niej postacią ojca, zanim zostawiła go mama. Jak się jednak okazuje, nie wiedząc o tym, nie po raz pierwszy przyjechała do Arconii, by go szukać.

Noc morderstwa Bunny przypadła na tę samą noc, co ślub matki Lucy, a Lucy chciała zobaczyć Charlesa. Napisała do niego sms-a będąc już w Arconii czekając na niego, i ku jej zaskoczeniu, on ją olał. Lucy spędziła więc noc w tunelach katakumbowych budynku, które odkryła w dzieciństwie mieszkając tam. (Są one, jak się okazuje, dostępne przez łazienkę Charlesa, co przynajmniej wyjaśnia, jak obraz się tam dostał) Podczas gdy była w tunelach – lub Arcatacombs, jak nazywa je Oliver – usłyszała krzyk i ledwo uniknęła mordercy, gdy uciekali z Bunny’s. Choć nie mogła dowiedzieć się, kto to był, ujawniła sekretne Arcatacombs Charlesowi, Mabel i Oliverowi, otwierając Arconię dla ich trwającego śledztwa w zupełnie nowy sposób.

only murders in the building    “here’s looking at you…”   episode 204    charles, oliver and mabel welcome an unexpected young visitor who reveals hidden secrets about the inner workings of the arconia  we also discover charles once recorded a hit single that was huge in germany lucy zoe margaret colletti, shown photo by craig blankenhornhulu

Lucy jest grana przez aktorkę Zoe Colletti.

Craig Blankenhorn

Lucy jest grana przez 20-letnią aktorkę Zoe Colletti, która wystąpiła również w 2014 roku w Annie, filmie z 2019 roku Scary Stories to Tell in the Dark oraz zupełnie nowej komedii Netflixa Boo, Bitch.

Pod koniec tego tygodnia Only Murders in the Building, Charles odsyła Lucy do jej matki-ale nie wydaje się, że to ostatni raz, kiedy ją widzimy. Oliver prawdopodobnie mógłby skorzystać z pomocy Gen Z z technologią podcastów, tak czy inaczej.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button