Show Biznes

Ludacris mówi o tym, jak bycie „ojcem dziewczyny” zainspirowało jego ostatnie projekty

Image Source: Dzięki uprzejmości Chrisa Bridgesa

Chris Bridges, lepiej znany jako Ludacris, nosi wiele kapeluszy: raper, aktor, producent, autor i twórca telewizyjny za sprawą swojego animowanego serialu Netflixa „Karma’s World” Ale jednym z jego najdumniejszych osiągnięć jest bycie tatą dziewczynki. Podczas gdy hip-hop „otworzył bramy powodziowe” dla wieloletniej kariery multihiphenate’a, ojciec czworga dzieci przypisuje swoim córkom – Karmie, Cai, Cadence i Chance’owi – rolę inspiracji dla jego najnowszego przedsięwzięcia.

„To powstało z powodu tego, co właśnie powiedziałeś – ludzie chcą zobaczyć siebie.”

Na cześć trzeciego sezonu „Karma’s World”, którego premiera odbyła się 7 lipca, Bridges nawiązał współpracę z firmą Mattel, aby zadebiutować jedyną w swoim rodzaju kolekcją zabawek. Obszerna linia, wprowadzona na rynek 17 lipca, obejmuje lalki, akcesoria dla lalek, głowy do stylizacji i gry fabularne wzorowane na ulubionych przez fanów postaciach z serialu. Chociaż jego serial Netflix, nazwany na cześć i zainspirowany przez jego córkę Karmę, ma zaledwie rok, Bridges mówi POPSUGAR, że jego nowa kolekcja Mattel była od dawna w trakcie tworzenia. „Powstała z powodu tego, co właśnie powiedziałeś – ludzie chcą zobaczyć siebie, nie tylko na ekranie, ale chcą zobaczyć siebie reprezentowanych również w lalkach”, wyjaśnia. „Ponieważ nie ma przesycenia tego, co się dzieje. Więc jaki jest lepszy sposób na zdynamizowanie fanów niż zrobienie tego w ten sposób?”

Image Source: Mattel

Wychowując młode czarne dziewczyny wokół branży, która aktywnie walczy o większą reprezentację, Bridges rozumie, że chce czuć się bardziej widoczny. I ze względu na swoją dużą platformę, czuje, że jego obowiązkiem jest kontynuowanie wypełniania tej pustki z „Karma’s World” „Jestem tatą dziewczyny, [so] chcę po prostu być zmianą, którą chcę zobaczyć dla świata, oczywiście, dla mojego gospodarstwa domowego i moich córek, jak również” O swojej nowo wydanej kolekcji zabawek – pełnej asortymentu lalek zaprojektowanych z różnymi naturalnymi teksturami włosów – Bridges mówi „nie ma nic tak zaawansowanego jak to, co mamy, [and] mogę pokornie, ale bardzo dumnie, to powiedzieć.”

„[I want it to be] wzmacniającym dzieci i rodziców.”

Podobnie jak przy tworzeniu „Świata Karmy”, Bridges polegał na swoich córkach, aby były „niezwykle szczere”, jeśli chodzi o rozwój kolekcji Mattel. Praca z nimi ramię w ramię, wykorzystywanie prawdziwych doświadczeń i słuchanie ich opinii pomogło mu zapewnić, że autentyczność była zawsze na pierwszym miejscu. „[I want it to be] upodmiotowienie dzieci i rodziców, inspirowanie dzieci i rodziców, nadzieja, że marzą o czymś więcej, świadomość, że mogą pozytywnie zmienić świat. Jedna osoba i jedno ziarno zasadzone na raz, wprowadzanie [out] więcej pozytywności, możliwość posiadania morałów i tematów, mówienie o swoich sprawach i problemach oraz otwieranie dialogu z ludźmi, w przeciwieństwie do przechowywania rzeczy wewnątrz” – mówi.

Jeśli chodzi o dziedzictwo jego własnych dzieci, Bridges ma nadzieję, że jego cztery córki rozumieją, że są teraz częścią czegoś, co „pomaga zmienić świat na lepsze” „Jeśli prowadzę przez przykład, wtedy wiedzą i widzą z pierwszej ręki wpływ, jaki może to mieć na wszystkich”, dodaje. „Ponieważ to jest to, po co naprawdę jesteśmy tutaj jako istoty ludzkie”.

Kolekcja „Karma’s World” Mattel będzie dostępna do kupienia na stronach Target, Walmart i Amazon 17 lipca. Sezon trzeci „Karma’s World” jest obecnie streamowany na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button