Show Biznes

Machine Gun Kelly ujawnia, że próbował popełnić samobójstwo po śmierci ojca

NEW YORK, NEW YORK - JUNE 27: Colson

Ostrzeżenie o treści: ten post zawiera tekstowy opis próby samobójczej.

W swoim nowym dokumencie Hulu, „Life in Pink”, Colson Baker, lepiej znany jako Machine Gun Kelly, oferuje intymne spojrzenie na niektóre z najbardziej pamiętnych i traumatycznych momentów swojego życia, w tym próbę samobójczą po śmierci ojca. Jako nastolatek, Kelly był zbuntowany, tworząc napięte relacje z ojcem, które trwały przez lata. Kiedy jego tata zachorował w 2019 roku, piosenkarz „Bloody Valentine” poszedł go odwiedzić, wzbudzając złożone emocje, którymi Kelly podzielił się na Twitterze. „wyleciał, aby zobaczyć mojego tatę dzisiaj. załamał się w ramionach moich córek, kiedy go zobaczyłem”, napisał 24 grudnia 2019 roku. „Powinienem był powiedzieć mu, że kocham go lata temu. łamie mi f*ckin serce, że zmarnowaliśmy cały ten czas…”

„Mój ojciec wydał dziś rano ostatni oddech, a ja nigdy w życiu nie czułam tak głębokiego bólu.”

W roczną rocznicę wydania swojego czwartego studyjnego albumu „Hotel Diablo”, Kelly ogłosił, że jego ojciec zmarł tego samego ranka. „Miałem plany na dzisiejszą roczną rocznicę wydania „Hotelu Diablo”” – napisał na Twitterze 5 lipca 2020 roku. „ten album był wszystkim, co chciałem powiedzieć i wiem, że jest bliski moim fanom… ale mój ojciec wziął swój ostatni oddech dziś rano i ive nigdy nie czuł tak głębokiego bólu w moim życiu”.

W połowie dokumentu, który został wydany 28 czerwca, wokalista „Papercuts” szczerze wyjaśnia mroczną spiralę, w którą wpadł po śmierci ojca. „Poleciałem do mieszkania mojego taty, aby oczyścić wszystkie te rzeczy. Miałem tę naprawdę dziwną interakcję z sąsiadem, który powiedział mi wszystkie te rzeczy, których nie chciałem usłyszeć” – mówi w filmie, według People. „To mnie jeszcze bardziej wkurwiło, bo nie mogłem się z tym uporać. Nie wychodziłem z mojego pokoju i zacząłem się robić naprawdę, naprawdę, naprawdę mroczny.”

W tamtym czasie Kelly był uzależniony od narkotyków, aby poradzić sobie ze swoim smutkiem. Podczas gdy jego ówczesna dziewczyna, Megan Fox, była poza krajem kręcąc film w Bułgarii, Kelly „pstryknął” i zagroził, że odbierze sobie życie. „Ciągle popadałem w paranoję, że ktoś przyjdzie i mnie zabije”, mówi. „Zawsze spałem ze strzelbą obok mojego łóżka i jakby jednego z dni, po prostu f*cking snapped. Zadzwoniłem do Megan, powiedziałem: 'Nie ma cię tu dla mnie’ Jestem w swoim pokoju i jestem jak freaking out na nią i dude, I umieścić shotgun w moich ustach i krzyczę na telefon i jak lufa jest w moich ustach. Idę do koguta strzelby i pocisk jak wraca do góry, po prostu zacina się. Megan zamilkła.”

Po tym incydencie, Fox i 12-letnia córka Kelly, Casie Colson Baker, otwarcie mówili o zewnętrznym wpływie jego uzależnienia od narkotyków i namawiali go do szukania pomocy. „Oni jednocześnie przyszli do mnie z tym jak, 'Chcę jak, być w stanie widzieć w twoich oczach. Nie chcę już jakby rozmawiać z tobą przez zasłonę. Chcę widzieć cię jako mojego ojca i chcę widzieć cię jako mojego przyszłego męża'”, mówi. „Byłam jak: 'Muszę rzucić narkotyki, tym razem na poważnie'”

(Niektóre z nich są naprawdę trudne, ale nasz terapeuta powiedział, że związek jest w zasadzie procesem rozbijania siebie nawzajem, ale większość ludzi nie ma narzędzi, aby zbudować siebie z powrotem, aby odbudować.”

Rozmawiając z Entertainment Tonight podczas premiery „Life in Pink”, Fox powiedziała: „Znaleźliśmy terapeutę, który naprawdę pracuje dla nas, pary i indywidualnie, i to zdecydowanie proces; nie jest łatwy. Niektóre z nich są naprawdę trudne, ale nasz terapeuta powiedział, że związek jest w zasadzie procesem rozbijania siebie nawzajem, ale większość ludzi nie ma narzędzi, aby zbudować siebie z powrotem, aby odbudować. To ciągły proces, jak cierpienie i pasja i miłość i powtarzające się cykle. Więc, dopiero się tego uczymy i nawigujemy, robimy to razem. Jest mnóstwo tych wszystkich rzeczy przez cały czas.”

Pomimo mrocznych okresów, które przeżył, Kelly dodaje, że jego obecnym narkotykiem jest „szczęście i zaangażowanie w sztukę, a nie zaangażowanie w imadło, które, jak wierzyłem, czyniło sztukę. Podejmuję kroki. W zeszły czwartek miałem pierwszą sesję terapeutyczną. To pierwszy raz, kiedy poszedłem, 'Hej, muszę oddzielić te dwie osoby’, którymi są Machine Gun Kelly i Colson Baker. Ta dychotomia jest dla mnie zbyt intensywna.”

Jeśli ty lub ktoś z twoich bliskich doświadcza myśli samobójczych lub jest zagrożony, National Suicide Prevention Lifeline ma kilka zasobów i całodobową linię życia pod numerem 1-800-273-8255.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button