Show Biznes

Mamo, DC znowu kopiuje Marvela!

preview for Black Adam - official trailer (Warner Bros)

Mom? Mamo?! Hej, mamo! MOM! DC znowu kopiuje Marvela!

Niedługo po nagłym anulowaniu Batgirl, prezes Warner Bros. Discovery David Zaslav przybył na kwartalną prezentację finansową firmy z jednym celem w głowie: powiedzieć nauczycielowi dokładnie, jak zamierza oszukać na teście kujona. „Zrobiliśmy reset, powiedział Zaslav, zwracając się do przyszłości filmów DC studia. „Zrestrukturyzowaliśmy biznes, gdzie będziemy się skupiać, gdzie będzie zespół z dziesięcioletnim planem skupiający się tylko na DC. To bardzo podobne do struktury, którą Alan Horn i Bob Iger połączyli bardzo skutecznie z Kevinem Feige w Disneyu.”

Brzmi jak solidny plan! Bo wiecie, odzwierciedlanie Marvel Cinematic Universe zawsze wychodzi na dobre. G.I. Joe z pewnością rozpaliło świat, próbując zapoczątkować wspólne uniwersum figurek akcji pod wodzą Channinga Tatuma. W Sony cały czas trwa czas Morbina. MonsterVerse, w którym występują najlepsi kumple Godzilla i King Kong, cóż, istnieje! Plan DC zadziałał naprawdę dobrze dla swojej konkurencyjnej firmy, DC, kiedy wydała Justice League w 2017 roku, a następnie wydała inny krój Justice League cztery lata później, który był o dwie godziny dłuższy. Do diabła, jeśli jestem poważny, jedyną połączoną franczyzą fabularną tam, która nawet rywalizuje z ambicjami Marvela jest Paw Patrol.

Zaslav kontynuował wyszczególnianie głównego planu dla nadchodzących superbohaterskich dżemów DC, w tym The Flash z lata 2023, który najwyraźniej posuwa się naprzód, pomimo atomowej ilości przerażających zarzutów wobec jego gwiazdy, Ezry Millera. „Nie zamierzamy wypuszczać żadnego filmu zanim nie będzie gotowy,” powiedział. „Nie zamierzamy wypuszczać filmu, żeby zrobić kwartał, nie zamierzamy wypuszczać filmu – skupimy się na tym: jak sprawić, żeby każdy z tych filmów, ogólnie rzecz biorąc, był tak dobry, jak to tylko możliwe?”

Robienie filmów… dobrych? W ogóle? Uważaj, Feige.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button