Show Biznes

Mamy pytania, na które może odpowiedzieć tylko program ” Zewnętrzne Rubieże 2

Ta historia zawiera spoilery do Outer Range finału.

Jak powiedziałby ktoś z Outer Range – woo-doggy! (Żaden Abbott by tak nie powiedział. Proszę wybaczyć mój rozklekotany mózg. Całkowicie odjechany finał tak na ciebie działa) Dwa ostatnie odcinki Outer Range, który zadebiutował na Amazon Prime w ostatni piątek, dostarczają zwrotów akcji w ostatniej chwili, które zbliżają się do rangi Lost i Shyamalana. Okazuje się, że Autumn, tajemnicza podróżniczka kręcąca się po ranczu Abbottów, to dorosła Amy Abbott.

Teraz, dla celów tej historii – która ma rozstrzygnąć, czy powstanie drugi sezon Outer Range– nie będziemy się zbytnio zagłębiać w to, co się wydarzyło lub nie wydarzyło w finale sezonu. Oto więc najszybsza możliwa wersja tego, co się wydarzyło. Jesień to Amy. Wcześniej matka młodej Amy w niewytłumaczalny sposób powraca i porywa ją ze sobą. Perry nadal jest w Dziupli, która być może na razie zniknęła. Royal jest z 1886 roku?! To są najważniejsze wydarzenia, ale finał pozostawia po sobie tak wiele pytań, że naprawdę potrzebujemy Sezonu Drugiego, aby uzyskać odpowiedzi.

Mamy dobre i złe wieści. Złe: Amazon nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu na temat przyszłości Outer Range. Dobre? Kiedy rozmawialiśmy z Tomem Pelphreyem, który w serialu gra Perry’ego Abbotta, zapytaliśmy go, co chciałby zobaczyć dla tej postaci w drugim sezonie. „Mam wrażenie, że w Perrym zapala się światło, które tak naprawdę zaczynamy dostrzegać dopiero w odcinku siódmym” – powiedział Pelphrey. „Wydaje mu się, że – niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie – może dostrzec sposób na naprawienie sytuacji lub drogę naprzód. Chciałbym zobaczyć, jak to wygląda w drugim sezonie, gdzie Perry jest w pełni zaangażowany w dążeniu do czegoś, w przeciwieństwie do dużej części pierwszego sezonu.” Kiedy zażartowałem, że Perry mógłby się obudzić w roku 2090, roześmiał się i powiedział: „Nie mam pojęcia, co oni próbują wymyślić, ale gdybyś chciał, mógłbyś go włączyć do tego alternatywnego, pieprzonego wszechświata”

A więc tak to wygląda, jeśli chodzi o Perry’ego. Wszystko zależy od tego, gdzie (i kiedy) się obudzi. Jeśli sezon drugi się wydarzy, prawdopodobnie (raczej miejmy nadzieję) zobaczymy, dokąd zabierze Amy jej matka. Cokolwiek się wydarzy, czy to skieruje Amy na drogę prowadzącą do jej zguby? A może starsza Amy jest naprawdę martwa? Niezależnie od tego, dowiedzenie się, że Autumn jest Amy, z pewnością odmieni życie Royala. Czy w związku z tym wyruszy w podróż w czasie, by wszystko naprawić? Podczas różnych podróży przez Dziurę dowiadujemy się, że Royal umiera, czyżby więc i jego droga była daremna? Jeśli jesteś zdezorientowany, nic nie szkodzi – gwiazda filmu Outer Range , Josh Brolin, też jest zdezorientowany. „Kto wie, stary?” Brolin powiedział The Hollywood Reporter. „To znaczy, naprawdę. Wszystko to wymyślamy po fakcie” Pyta: „Jeśli będziemy to kontynuować, jakie będą relacje z postacią graną przez Imogen, Autumn? Gdzie się podziała Amy? Dokąd poszedł Perry? Czy on wróci? To świetny pomysł. Sezon pierwszy to wspaniała, zabawna, dzika sceneria” Brolin nie potwierdza ani nie zaprzecza istnieniu drugiego sezonu, ale wygląda na to, że potrzebuje odpowiedzi na swoje pytania tak samo jak my.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button