Show Biznes

Manicure Dua Lipa w kąpieli mlecznej to odejście od jej zwykłej stylizacji paznokci

Dua Lipa at the 64th Annual GRAMMY Awards

Źródło obrazu: Getty / Axelle / Bauer-Griffin

Dua Lipa jest najnowszą gwiazdą, która wskoczyła na trend dreamy milk-bath nail. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, popularny manicure jest dokładnie tym, na co wygląda: prosty, mleczno-biały kolor, który przypomina mieszaninę mleka i wody, czasami z suszonymi kwiatami wtopionymi w kolor. W czwartek piosenkarka „Future Nostalgia” pokazała na swoim Instagram Stories swoje nieprzezroczyste, białe paznokcie akrylowe, spiłowane w klasyczny, kwadratowy kształt. Pokazała też z bliska swój zabawny bananowy eyeliner z czerwonym brokatem unoszącym się nad załamaniem powieki.

Nowy manicure to subtelny wybór dla Lipy, która zazwyczaj wybiera odważne kolory i efektowne wzory na paznokciach. Ostatnio często nosiła chromowane paznokcie, w tym jaskrawo-fioletową wersję podczas trasy koncertowej oraz złotą odmianę podczas rozdania nagród Grammy w kwietniu. W ostatnich miesiącach piosenkarka eksperymentowała również z maksymalistycznymi stylizacjami, takimi jak trend „kawaii” i paznokcie w kształcie kropli inspirowane lampą lawową.

Biorąc pod uwagę popularność manicure w kąpieli mlecznej w lecie, nie jesteśmy zaskoczeni, że Lipa wypróbowała ten stonowany styl. Trend ten był obecny na czerwonym dywanie w Cannes na początku tego tygodnia, a gwiazdy takie jak Elle Fanning, Emily Ratajkowski i Bella Hadid miały mleczne odcienie na swoich palcach. Zobacz z bliska nowe paznokcie Lipy.

Dua Lipa Instagram selfie

Źródło zdjęć: Użytkownik Instagrama dualipa

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button