Show Biznes

Mark Wahlberg wciąż ma protezę z ” Boogie Nights „, a my mamy pytania

Dziś! W wiadomościach, których nigdy nie chcieliście. Mark Wahlberg, podczas swojego występu w The Ellen DeGeneres show, zaczął rozmawiać z tytułową Ellen o swoim protetycznym penisie z Boogie Nights. Zaczęło się od tego, że Degeneres zapytała Wahlberga, czy plotki na ten temat są prawdziwe, czy też nie. Czy on, Mark, nadal trzyma go w domu?

Po pierwsze, jeśli nie myślałeś o Boogie Nights od czasu jego debiutu w 1997 roku, film zagrał Wahlberga jako Eddie Adams, wypalony licealista, który zostaje gwiazdą porno. (Pseudonim: Dirk Diggler.) Boogie Nights jest uważany za jeden z najlepszych filmów reżysera Paula Thomasa Andersona, a także za pierwszy moment, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że Wahlberg (wcześniej model bielizny) ma spore umiejętności aktorskie. Ale proteza, owszem. DeGeneres i Wahlberg rozmawiali o prawdopodobnie najbardziej pamiętnym cameo w Boogie Nights.

„Tak, tak. To jest w sejfie zamknięty,” powiedział Wahlberg. „To nie jest coś, co mógłbym zostawić. Nagle moje dzieci szukają zapasowej ładowarki do telefonu, wyciągają ją i pytają: 'Co to do cholery jest?! Nie wyglądałoby to dobrze”

Mark, nie! Proszę, pozbądź się tego kutasa z domu. Zadzwoń do CDC, albo Animal Rescue, albo coś w tym stylu i niech go zabiorą. Martwimy się o ciebie, stary. I mamy jeszcze kilka pytań. Jeśli masz zamiar zatrzymać rekwizyt z jednego ze swoich filmów, to może coś, co nie jest kutasem? Na miłość boską, przynieś do domu piłkę nożną z Niezwyciężonego. A o co chodzi z tym sejfem? Czy masz penisa z Boogie Nights obok swojego aktu urodzenia i obrączki babci? I dlaczego nie po raz pierwszy żartujesz sobie z tego w telewizji?

W oczekiwaniu na odpowiedzi, bardziej zdrowy komentarz. Wahlberg opowiedział o samym filmie i o tym, co on dla niego znaczy po tylu latach. „Kiedy zaczynałem grać, oczekiwania były tak niskie” – dodał. kiedy robiłeś coś interesującego, mówili: „O mój Boże, on jest fantastyczny!” A potem nominują mnie do Oscara, a ja nawet nic nie zrobiłem. Ale zdecydowanie pracowałem ciężej niż wszyscy i chciałem mieć pewność, że mogę udowodnić filmowcom, że jestem w stanie wykonać dla nich najlepszą pracę i zrobię dla nich wszystko.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same materiały można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button