Show Biznes

Maya Vander może odejść z serialu „Sprzedając zachód słońca”

Maya Vander selling sunset

Pod koniec piątego sezonu „Selling Sunset” pracownicy Oppenheim Group wydali przyjęcie dla jednej z gwiazd serialu, Mayi Vander, która planowała przenieść się na stałe z Los Angeles do Miami. Żona i matka od kilku lat mieszkała na dwóch wybrzeżach, ale kiedy na horyzoncie pojawiły się narodziny jej trzeciego dziecka, zdecydowała, że najlepiej będzie osiedlić się z rodziną w Miami. Jednak w grudniu 2021 roku Vander ujawniła na Instagramie, że dziecko urodziło się martwe w 38 tygodniu. Vander pozostała jednak w Miami, a na początku tego roku rozpoczęła nowe przedsięwzięcie biznesowe. Co to oznacza dla jej przyszłości w programie „Selling Sunset”?

Vander pracuje w The O Group od lat i jest jednym z najbardziej wiarygodnych pośredników Jasona i Bretta Oppenheimów (pod koniec tego sezonu zamknęła nawet transakcję na dom wart ponad 12 milionów dolarów). Na początku XXI wieku przeniosła się z Izraela do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie, jednak jej związek z mężem doprowadził ją w końcu do Miami. Jednak do tego czasu Vander zdążyła już zbudować swoją karierę i najwyraźniej nie chciała jej porzucać. Kiedy Netflix zaczął kręcić „Selling Sunset”, ona i jej mąż właśnie przeprowadzili się do Miami, jak powiedziała New York Post w styczniu. Vander musiała latać tam i z powrotem z Los Angeles do Miami, by kręcić film i utrzymać swój biznes w Kalifornii.

Teraz, kiedy jest już w Miami na stałe, założyła własną firmę zajmującą się luksusowymi nieruchomościami, The Maya Vander Group. „Mój biznes w Miami ma się naprawdę dobrze. Założyłam tu swój własny zespół. Mam kilka dziewczyn, które ze mną pracują. A rynek w Miami jest świetny” – powiedziała Vander w wywiadzie dla The Post.

Vander nadal prowadzi interesy w Los Angeles i wydaje się, że nadal jest zatrudniona przez The Oppenheim Group. Nadal jest wymieniona jako agent na stronie internetowej The O Group, a źródło wcześniej powiedziało Us Weekly, że Vander nadal ściśle współpracuje z brokerem. „Nadal pracuje w Oppenheim Group i zajmuje się transakcjami zarówno w Los Angeles jak i na Florydzie” – powiedziało źródło. „Właściwie nadal pracuje z Jasonem [Oppenheim], mimo że jest na Florydzie, ponieważ ma tam klientów.”

Jednakże, występy Vander w „Selling Sunset” mogą być rzadkie od następnego sezonu. W grudniu w programie „The Domenick Nati Show” powiedziała, że prawdopodobnie nie wróci do programu w pełnym wymiarze godzin. „Prawdopodobnie nie będę pełnoetatowym członkiem obsady, ponieważ logistycznie będzie mi trudno znowu pracować w kółko i krzyżyk” – powiedziała Vander, zaznaczając, że chce być obecna dla swoich dzieci. Tak więc, mimo że nadal może zajmować się klientami w Kalifornii, pojawienie się Vander może być wszystkim, co dostaniemy od niej w przyszłości.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button