Metacritic ujawnił 10 najgorszych gier 2022 roku. Przemysł gier wideo jest bardzo interesujący, jeśli chodzi o to, ile gier jest wydawanych i jak są one wydawane w nowoczesnym wieku. Chociaż zawsze było wiele gier wydawanych w danym roku, wydaje się, że w dzisiejszych czasach jest nieskończona ilość gier. Każdy może opublikować grę na cyfrowych sprzedawców, takich jak Steam, co czyni go całkiem niemożliwym do zagrania we wszystko. Z tego powodu, nie wszystkie z nich będą wspaniałe. W rzeczywistości, statystycznie, wiele z nich będzie dość złe.

W roku 2022 mieliśmy wiele fantastycznych gier, dużych i małych God of War Ragnarok, Elden Ring, Sifu, Stray, i wiele innych – wszystkie okazały się absolutnymi bangerami. Ale nie każda gra była tak dobra jak te, było kilka gier z naprawdę strasznymi premierami. Niektóre z nich zostały naprawione z czasem, ale nie powstrzymało to ich od bycia potępionymi w momencie premiery. Niektóre z nich nie doczekały się większych poprawek, co sprawiło, że na zawsze pozostały w pamięci.

Oczywiście, warto zauważyć, że gry są niesamowicie trudne do zrobienia. O ile interesujące jest studiowanie gier, które po prostu nie trafiły w gusta, o tyle cudem jest, że jakakolwiek gra wychodzi dobrze. Zespół stojący za God of War Ragnarokbył zaniepokojony jego jakością zaledwie kilka miesięcy przed wydaniem, co pokazuje tylko, jak szybko rzeczy mogą się zmienić i nawet wyjątkowo utalentowane zespoły zmagają się z problemami. Nawet niektóre z tych gier zdołały się nieco poprawić po otrzymaniu pewnego backlashu i mając trochę dodatkowego czasu na pracę nad problemami. Niektóre gry nie mają takiego luksusu lub nigdy nie odzyskają pełnej sprawności, ale przynajmniej niektóre z nich potrafią poprawić coś po otrzymaniu krytyki.

Czy są jakieś gry, które twoim zdaniem dostały niesprawiedliwe recenzje w tym roku, czy to pozytywnie czy negatywnie? Daj mi znać w komentarzach lub uderz mnie na Twitterze @Cade_Onder. Możesz zobaczyć listę 10 najgorzej ocenionych gier 2022 roku dzięki uprzejmości Metacritic poniżej, jeśli jesteś zainteresowany, aby zobaczyć, co się stało

  Kompletny przewodnik po każdym serialu Star Wars przychodzącym do Disney+

#1: POSTAL 4: No Regerts (PC) – 30

prevnext

#2: CrossfireX (Xbox Series X) – 38 szt

prevnext

#3: Babylon’s Fall (PS5) – 41

prevnext

#4: XEL (Switch) – 43

prevnext

#5: LEGO Brawls (PS5) – 46

prevnext

#6: Zorro: The Chronicles (PS5) – 49

prevnext

#7: The Last Oricru (Xbox Series X) – 50

prevnext

#8: The Waylanders (PC) – 51

prevnext

#9: Kamiwaza: Way of the Thief (PS4) – 52

prevnext

#10: Blade Runner: Enhanced Edition (Switch) – 52

prev

  10s Across the Board! Daniel Craig pokazuje swoje umiejętności taneczne w nowej reklamie

UP NEXT