Show Biznes

Michael B. Jordan i Lori Harvey rozstają się po ponad roku bycia razem

Michael B. Jordan and Lori Harvey attend 2022 Vanity Fair Oscar Party

Michael B. Jordan i Lori Harvey zakończyli swój związek po półtora roku randkowania. 4 czerwca, People ekskluzywnie poinformował, że para niedawno nazwała to quits, według bliskiego źródła. „Michael i Lori są oboje całkowicie załamani”, powiedziało źródło do publikacji. „Oni wciąż się kochają”.

Choć powód rozstania nie został potwierdzony, źródło dodało: „Michael bardzo dojrzał w trakcie ich związku i był gotowy na długoterminowe zaangażowanie. Spuścił z niej gardę, po raz pierwszy otwierając się emocjonalnie w romantycznym związku. Przeżyli razem wspaniałe chwile i wydobyli z siebie to, co najlepsze.”

Jordan i Harvey oficjalnie potwierdzili swój związek za pośrednictwem Instagrama w styczniu 2021 roku po tym, jak po raz pierwszy wywołali plotki o romansie w listopadzie 2020 roku, kiedy zostali zauważeni wiszący w czasie wakacji. Od tego czasu dwa kontynuowały dzielenie się swoimi romantycznymi nocami randkowymi i skoordynowanym stylem na Instagramie i mówienie o sobie nawzajem w wywiadach. Po ich rocznej rocznicy w listopadzie 2021 roku, Jordan powiedział, że „w końcu znalazł to, co miłość” w wywiadzie dla Hollywood Reporter. „Kiedy byłem młodszy, nie wiem, czy mógłbym poradzić sobie z napływem opinii i byciem odebranym, a także byciem świadomym tego, przez co przechodzi druga osoba. Potrzeba wyjątkowej osoby, by sobie z tym poradzić.”

W wywiadzie dla okładki POPSUGAR w styczniu 2022 roku, założycielka marki do pielęgnacji skóry ujawniła, że w ciągu pięciu lat ma nadzieję mieć dziecko i być mężatką, a także podzieliła się radą dotyczącą związku. „Zawsze komunikuj się. Overcommunicate, nawet, więc zawsze jesteś na tej samej stronie”, powiedziała POPSUGAR. „Również, bądźcie najpierw przyjaciółmi. Wiesz, jak czasami walczysz z rodzeństwem i, oczywiście, kochasz je, ale jesteś jak 'Nawet nie lubię cię teraz’? Ważne jest, aby zawsze być przyjaciółmi bez względu na to, czy lubisz daną osobę.”

Ani Harvey ani Jordan nie odnieśli się do swojego rozstania na mediach społecznościowych ani poprzez swoich przedstawicieli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button