Strona główna Show Biznes Midday Martinis z Paulem Feigiem

Midday Martinis z Paulem Feigiem

Istnieją dwie wersje Nowego Jorku. Jest Nowy Jork, który obserwuję podczas moich dojazdów do pracy. Ludzie czekający na linii 6 ze słuchawkami AirPods, przewijający swoje telefony, gdy stoją przed reklamą kolejnego sezonu serialu The White Lotus. A kiedy wyłaniam się na Upper East Side, jest to idealny jesienny dzień – idealny dla grupy dzielącej się martini espresso nad brunchem w zewnętrznych wiatach jadalnych, które wyskoczyły w całym mieście podczas Covid.

Potem jest jeszcze drugi Nowy Jork. Ten, schowany w hotelu Carlyle na Upper East Side, jest ponadczasowy. Pomimo południa, kultowy bar – Bemelmans – jest słabo oświetlony i ozdobiony bogatymi kolorami. W narożnej kabinie siedzi Paul Feig, który sam wygląda bardzo ponadczasowo. Ubrany w trzyczęściowy garnitur i noszący swoje charakterystyczne prostokątne okulary w ciemnej oprawce, wygląda jakby mógł być wyciągnięty z każdej epoki Nowego Jorku.

e

Wykonanie martini z londyńskiego Dukes Baru. Przepis, wyjęty z nowej książki Feiga, znajdziecie na dole tego postu

Haarala Hamilton

Twórczość Feiga przebiega przez całą gamę telewizji, filmu i pamiętnika. Na przełomie tysiącleci obdarzył świat niesamowitym śmiechem, tworząc kultowy klasyk, Freaks and Geeks. Wyreżyserował wiele programów telewizyjnych, od The Office na adres Mad Men, a potem przeszedł do serii hitów z Melissą McCarthy, reżyserując m.in Druhny, Szpieg, oraz wiecznie kontrowersyjny, całkowicie kobiecy Ghostbusters. Jego najnowsza fabuła, Szkoła dobra i zła, zadebiutował na Netflixie tuż przed Halloween. Ale powodem, dla którego zebraliśmy się tutaj, w ponadczasowym Nowym Jorku, jest omówienie jego nowej książki o koktajlach, Cocktail Time! The Ultimate Guide to Grown-Up Fun

KUP

Cocktail Time!!! The Ultimate Guide to Grown-Up Fun

Cocktail Time!!! The Ultimate Guide to Grown-Up Fun[1965900]

KUP

Cocktail Time!!! The Ultimate Guide to Grown-Up Fun

Teraz 16% taniej

Gdy kelner w białym fartuchu przychodzi, by przyjąć nasze zamówienie, przekazuję mu stery. W końcu to on jest koktajlowym mavenem, który przeprowadził swoich Instagramowych followersów przez pandemię za pomocą mikstur koktajlowych. Przez 100 dni na początku pandemii Covid-19, Feig zabawiał fanów mediów społecznościowych przepisami na koktajle – wiele z nich odkrył po raz pierwszy. Ludzie pytali, czy zacznie je zapisywać, co przerodziło się w Cocktail Time! już teraz. Aby rozpocząć naszą rozmowę, Feig idzie ze swoim ulubionym: dwa martini z ginem, z twistem. I z tym, zaczynamy Ten wywiad został zredagowany i skondensowany dla jasności.


e

Haarala Hamilton

Esquire Cocktail Time! The Ultimate Guide to Grown-Up Fun to książka z przepisami na koktajle, ale czuje się też, że to list miłosny do twojej dotychczasowej kariery. Czy zamierzałeś napisać coś tak osobistego, zawierającego historie z tak wielu twoich prac?

Paul Feig: Cóż, nie nastawiałem się na to. To zabawne z tym, ponieważ chciałem ściągnąć przepisy, a potem chciałem dać wiele porad dotyczących właśnie picia i tego, jak zmierzyć się z piciem w dorosłym życiu. Ale jestem już na tyle długo, że wiem, że dostaniesz notkę: „Cóż, jak to jest dla ciebie osobiste?”, więc pomyślałem, ok, pozwólcie mi wyprzedzić to.

W jedzeniu jest coś tak osobistego.

Jest to plemienna potrzeba. To coś, co wszyscy musimy zrobić, chyba że jesteś kimś, kto po prostu nienawidzi jedzenia, co jest bardzo trudne do znalezienia. To zabawne, jest taki podcast, którego uwielbiam słuchać w Londynie o nazwie Off Menu. To dwóch naprawdę zabawnych komików, których koncepcja polega na tym, że mają wymarzoną restaurację, i tak, ktokolwiek przychodzi, ktokolwiek jest celebrytą lub rozmówcą, mówią, jaka jest twoja wymarzona przystawka, danie główne, wymarzony dodatek, napój, wszystkie te rzeczy. To jest po prostu najfajniejsza rzecz do słuchania. Wszyscy są tacy pasjonaci tego, co lubią

Zamówiłeś nam martini z ginem. Opowiedz mi o tym. Ja, jak wielu ludzi, mam trudny związek z ginem.

Martini z ginem to prawdziwe martini. Martini z wódki, jak widać w mojej książce, to impost. Dwadzieścia pięć lat temu też nie lubiłem ginu, bo miałem z nim dziwne doświadczenia, wiecie, jak my wszyscy w dzieciństwie. Ale kiedy przeczytałem o prawdziwych martini, martini z ginem, byłem jak, Muszę się nauczyć lubić gin. A to było wtedy, gdy był to Beefeater i, wiesz, naprawdę tradycyjne jałowcowe, sosnowe rzeczy.

e

Haarala Hamilton

Wiem, że miałeś pokaz na Instagramie, ale poza tym, co o tym momencie czuje, że książka koktajlowa była właściwym ruchem?

To było szczerze wiedząc, że wychodzimy z pandemii. Miejmy nadzieję, że. Puknij w drewno. Tak jak z hiszpańską grypą 100 lat temu – przez dwa lata zamknęła cały kraj, co spowodowało, że nastały lata 20. Ludzie oszaleli. Więc to było takie uczucie, Mamy zamiar wejść w to, a ludzie mogą chcieć ponownie zacząć organizować przyjęcia koktajlowe. Może przywrócimy czasy świetności, te naprawdę huczne – wiesz, te z Trumanem Capote. Załóż swój smoking i przyjdź do naszego mieszkania, usiądź, wypij drinka i porozmawiaj.

Ta książka nie jest twoim jedynym dużym projektem w tej chwili. Ostatnio miałeś Szkoła Dobra i Zła zadebiutował na Netflixie – który, choć jest świetnym popcornowym filmem, trafia też na tę niejednoznaczność między dobrem a złem. Agata ma być czarownicą, ale okazuje się bastionem dobra. Sophie jest pewna, że jest księżniczką, ale w dużej mierze okazuje się być agentką chaosu. Wszystko to czuje się teraz szczególnie stosownie.

Przede wszystkim kocham relację między tymi dwoma dziewczynami i kobiecą przyjaźń: wiesz, pocałunek prawdziwej miłości i to wszystko. To było naprawdę to, co mnie do niego przyciągnęło, ale potem to zdecydowanie ta medytacja na temat „dobra” i „zła” i tej polaryzacji, bo jak powiedziałaś, to znaczy… spójrz na nasz kraj. To dlatego jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz. Jest tak, że „jesteś dobry, jesteś zły” i nie ma nic pomiędzy. Podoba mi się, że Agatha jest tą, która przychodzi i mówi, this is crazy, we’re just human.

Dokładnie. Żeby „zły” archetyp był tym, który mówi: „Jesteśmy zbyt złożeni, żeby być jedną rzeczą” to taki ważny moment w filmie

  Które z poniższych wiązań byłoby najbardziej polarne?

Dokładnie. Przestańcie patrzeć na czerń i biel. Spójrz na szarość. Wróćmy do bycia przyjaciółmi, którzy mają odmienne zdania.

e

Haarala Hamilton

Adaptacja uwielbianych, young adultowych powieści to ryzykowna gra. Od razu masz ten fandom, który czeka na ten film z zapartym tchem. Ale nawet jeśli masz tak dobraną obsadę jak tutaj z Kerry Washington i Charlize Theron i Laurence Fishburne, to i tak jest to duża presja w dniu premiery

To jest nerwowe. Będąc świadkiem fan-service’u wcześniej i mając cios w twarz z Ghostbusters, trzeba się jakoś wybrać, ok, są fani i fani są bardzo, bardzo namiętni, ale dobrą rzeczą w tym jest…ma ogromną bazę fanów, ale nie jest Harry Potter.

Jeśli chodzi o obsadę, to była ona naprawdę harmonijna. Znałam Charlize, bo pracowałyśmy przy Arrested Development w 2005 roku razem. Reżyserowałem ją kilka razy, więc zawsze byliśmy przyjaciółmi. A Michelle Yeoh jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek, więc miałam z nimi naprawdę komfortową sytuację. Ale Sofii Wylie, która gra Agathę, w ogóle nie znałem. Dała najbardziej niesamowite przesłuchanie, a ja powiedziałem, musimy ją zatrudnići wtedy dowiedziałem się, że ma tak duże poparcie od High School Musical i TikTok. Pierwszy raz zobaczyłam Sophię Anne Caruso na Broadwayu, jako gwiazdę Beetlejuice. Kupili swoje A-game i przyszli gotowi do pracy

Wspomniałeś Ghostbusters. Reakcja na ten film była tak bezlitosna, w dużej mierze z powodu jego całkowicie kobiecej obsady. Czy uważasz, że Internet i fan-service przeszkadzają w opowiadaniu historii?

  Jak Kim Kardashian i Pete Davidson przeszli od gwiazd "SNL" do kochanków przed rozstaniem

To zdecydowanie sprawiło, że jesteśmy dla nich dostępni. Wszystko, co musisz zrobić, to oznaczyć mnie w czymkolwiek, co chcesz napisać na Twitterze i to jest na mojej twarzy, wiesz? Świat nie był kiedyś ustawiony w ten sposób. Kiedyś wysyłałeś pocztę do asystenta lub do studia, które potem ją przesyłało lub dostarczało do ciebie, a potem szanse, że nigdy do ciebie nie dotrze lub dotrze z opóźnieniem..

Słyszeć walidację jest cudowne, ale dostać gówno na, to nie jest tak zabawne. Ale nie uważam, że to zła rzecz. Chodzi o to, że media – i kocham media, ale media wzmacniają małą liczbę ludzi, którzy brzmią jakby byli więksi niż są, i za każdym razem jest tak, fani online są zdenerwowani o.. To jest jak okej spójrzmy ile osób to robiło w porównaniu do wszystkich innych osób, które są wspierające i podekscytowane lub po prostu mają to gdzieś. To jest antydemokratyczne, w pewnym sensie.

Naprawdę poszliśmy do zeitgeist, ponieważ Ghostbusters to tak duża nieruchomość. Stało się to tak efektowną historią, że po prostu mówili i mówili, i mówili. To zmieniło cały film w że dla wielu osób.

e

Haarala Hamilton

Co jest niefortunne, ponieważ miałeś ten niesamowity bieg filmów z Melissą McCarthy, zaczynając od Bridesmaids. Jak doszło do powstania tego związku?

To dosłownie przyszło, bo przesłuchiwaliśmy wszystkich w mieście do Druhny, mam na myśli, że widzieliśmy wszystkich, a część Megan zawsze była naprawdę zabawną częścią. Wiedzieliśmy, że to kluczowa rola, więc byliśmy jak, we gotta really nail this. Byliśmy na samym końcu procesu i nadal nie mamy Megan i to był Kristen [Wiig] i Annie [Mumolo]. Były jak, musisz zobaczyć naszą przyjaciółkę, Melissę, jest w Groundlings. Ludzie ustawiają się w kolejce dookoła bloku, kiedy ona występuje, i powiedziałam, że dobrze, zobaczmy ją. Przyszła i zrobiła przesłuchanie, które było tak różne od tego, co zrobili inni. Spędziłem pierwsze 15 sekund jej przesłuchania, co ona robi? A potem nagle idę, o mój Boże, to jest przezabawne!

Wyszła z domu myśląc, że kompletnie to olała i pobiła się w drodze do domu, a my byliśmy w środku high-fiving jak, we got her, we got her!

e

Haarala Hamilton

Teraz bardzo ważne pytanie na zakończenie. Jesteś purystą martini, więc nie wykonywałbym swojej pracy, gdybym nie zapytał: myśli o martini z espresso?

Cóż, skoro je lubię, to właściwie nie mam z nimi problemu. Byłem bardziej przeciwny fazie menu martini, która jest w zasadzie martini jabłkowe i milion innych rzeczy – ale to tylko drinki w kieliszku do martini. To nie są martini. I tak technicznie, tak, martini z espresso nie jest martini. Ale to takie przyjemniaczki, że nigdy nie chcę być psujem

Mam prawdziwą nienawiść do tego rodzaju rzeczy – ludzi, którzy oceniają rzeczy innych ludzi, które im się podobają. Nienawidzę ludzi, którzy srają na dobry czas innych ludzi lub po prostu coś, co lubią, więc jestem za. Robię też bardzo dobre martini z espresso, więc proszę bardzo.


e

To jest słynne martini, które robią w Dukes Bar w Londynie, który znajduje się w Dukes Hotel, małym ukrytym klejnocie przy St. James’s. Martini Dukes zostało wymyślone, ponieważ martini musi być bardzo zimne, aby było dobre. W poszukiwaniu jak najzimniejszego martini, Salvatore Calabrese po raz pierwszy wymyślił tę metodę w połowie lat 80. Ale to mój dobry przyjaciel i barman ekstraordynaryjny Alessandro Palazzi, główny barman w Dukes od połowy lat 90-tych, udoskonalił ją i wprowadził w życie.

e

IT’S naprawdę całkiem proste. Niewiarygodnie proste, w gruncie rzeczy. Ale wymaga przygotowania. Najpierw włóż butelkę swojego ulubionego ginu i kieliszek do martini do zamrażarki na kilka godzin przed planowanym wykonaniem drinka. Kiedy gin będzie już całkowicie zimny, wyjmij szklankę i gin z zamrażarki i natychmiast wlej do szklanki niewielką ilość wermutu. Wermut nie musi być zimny, choć może być. Jeśli nie jest, zamrożony gin będzie wystarczająco zimny, aby to nadrobić.

  Mark Wahlberg wciąż ma protezę z " Boogie Nights ", a my mamy pytania

NEXT, obróć szklankę z przechyloną pod kątem, tak aby wermut pokrył ścianki szklanki, gdy powoli obracasz ją o jeden pełny obrót. Następnie wyrzuć resztę wermutu ze szklanki do zlewu lub, jeśli chcesz być jak Alessandro, wyrzuć go na dywan. (Jest to charakterystyczny ruch Alessandro, którego był pionierem. Jeśli to zrobisz, musisz powiedzieć „Dziękuję, Alessandro” za każdym razem, na jego cześć)

TERAZ, zanim szklanka zdąży się rozmrozić, wlej zamrożony gin. Wypełnij szklankę do samej góry, zostawiając tylko tyle miejsca, żeby nie rozlać wszystkiego, kiedy podnosisz drinka. (Chociaż kiedy Alessandro robi martini, może napełnić je do samego brzegu i postawić szklankę przed tobą bez rozlania ani kropli. Ten człowiek ma najbardziej stabilną rękę w Londynie)

NEXT, weź dobrej wielkości cytrynę i używając bardzo ostrego noża lub obieraczki do warzyw, odetnij długi kawałek skórki, inaczej zwany twistem. (Chcesz się upewnić, że twist nie jest zbyt gruby. Jeśli jest, to po ściśnięciu w następnym kroku pęknie na pół, czego nie chcesz) Jeśli cytryna jest duża, możesz przeciąć twist słupek do słupka. Jeśli jest mniejsza, przejdź po obwodzie tak, aby wydłużyć twist. Idealny twist ma tendencję do 2 do 3 cali długości, chociaż nie ma punktów off za uczynienie go jeszcze dłuższym. To, czego nie chcesz, to mały twist, który po prostu pływa na wierzchu twojego martini. Dobry twist siedzi z jednym końcem na dnie kieliszka, a drugi koniec wystaje dobry ½ do 1 cala z martini, jak morświn prosząc o rybę w SeaWorld. (Te małe, cienkie, w kształcie świńskiego ogona, które niektóre bary wkładają do martini są bezwartościowe. Cały sens twista polega na dodaniu olejku cytrynowego do twojego drinka. Nie powinno to wyglądać tak, jakby w twoim martini pływały żółte włosy łonowe)

SQUEEZE twist nad powierzchnią martini. Kiedy mówię, że go ściskam, mam na myśli uchwycenie go na krawędziach, kierując stronę ze skórą na powierzchnię drinka, i ściskanie tak, że składa się prawie na pół wzdłuż i uwalnia strumień oleju na powierzchnię martini. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz małe błyszczące plamki na górze drinka, podobnie jak olej na powierzchni kałuży. Oznacza to, że zrobiłeś to poprawnie.

TAKE stronę skórki twista, która będzie teraz mokra od oleju, i potrzyj ją wokół brzegu szklanki, aby pokryć krawędzie resztą oleju. W ten sposób, gdy weźmiesz drinka, uzyskasz odrobinę dodatkowego cytrynowego smaku.

TERAZ włóż twista do drinka, ostrożnie podnieś szklankę i skosztuj najwspanialszego, najzimniejszego, najbardziej eleganckiego martini na świecie.

A uWAGA: To, co teraz pijesz, to w zasadzie prosty gin. Nie dotknął lodu. Nie został rozcieńczony. Nie został rozwodniony o więcej niż kropelkę wermutu. To czysty alkohol. Jest to więc mocny uderzenie, zwłaszcza jeśli używasz ginu o wyższej zawartości alkoholu. (Osobiście lubię używać ginu o zawartości alkoholu pomiędzy 40 a 44% do moich martini; gin, który robię, Artingstall’s, ma przyjazne 42%. Jakikolwiek mocniejszy i twój wieczór może się skończyć dużo wcześniej niż chciałeś) W Dukes, Alessandro odetnie cię od dwóch martini, niezależnie od tego, kim jesteś. Byłem tam pewnego razu, kiedy para biznesmenów prowadziła przez godzinę trzeźwą rozmowę, a potem jeden z nich wstał, żeby pójść do toalety i upadł na twarz. Alessandro podbiegł do drugiego barmana, który ich obsługiwał i zapytał: „Ile mu podałeś?”, a barman odpowiedział: „Trzy”, na co Alessandro szczeknął: „Nigdy trzy! Nie więcej niż dwa!”

TO prowadzi mnie do kolejnej ważnej kwestii, do której nawiązałem jeszcze w naszej sekcji dotyczącej szkła, a o której mam bardzo silne zdanie – wielkości kieliszków. W dawnych czasach niesławnych lunchów z trzema martini, martini miało zwykle około 1,5 uncji. Były one dostarczane w małych kieliszkach z nóżką i dość łatwo było je odrzucić. Potem martini zaczęło być większe, a normą stały się kieliszki o pojemności 4 uncji. Ale w ciągu ostatnich kilku dekad, Big Gulp etos wydaje się być zainfekowany bary naszego świata i 10-uncjowe martini stało się normą.

  Czy można zamienić całą daną ilość energii cieplnej na energię mechaniczną?

LET stwierdzam jednoznacznie: 10-uncjowe martini jest niedorzeczne. Po pierwsze, jest tak duże, że jeśli nie wypijesz go szybko, będzie ciepłe, gdy zostanie z niego jeszcze połowa. A po drugie, 10-uncjowe martini oznacza, że wypijasz ponad jedną trzecią butelki ginu w jednym koktajlu. Martini ma za zadanie rozpocząć wieczór, zanim przejdziesz do kolacji i będziesz mógł cieszyć się kilkoma kieliszkami wina lub innym koktajlem do posiłku. Jeżeli wypijesz więcej niż jedną trzecią butelki ginu, zanim jeszcze zjesz, chyba że jesteś Supermanem, to naprawdę nastawiasz się na upadek.

A 4ounce martini to idealny rozmiar Możesz ją pielęgnować podczas rozmowy z przyjaciółmi i pozostanie ona zimna. Skończysz go, czując się przyjemnie zrelaksowany i gotowy na zabawny wieczór. I, miejmy nadzieję, nie będziesz ryczał pijany na koniec posiłku, który obejmuje wino i napój po kolacji. Ogromne martini na początku wieczoru to odpowiednik budowania domu na piasku. Nie, odrzuć 10-uncjowe martini, mój przyjacielu. To jest właśnie definicja więcej znaczy mniej. Zachowaj klasę! I bądź świadomy!


Z Cocktail Time! by Paul Feig. Copyright © 2022 by Paul Feig. Przedruk za zgodą William Morrow, an imprint of HarperCollins Publishers

Ta treść jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Najchętniej czytane

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Jak sprawdzić, czy masz żółte podteksty?

Jak sprawdzić, czy masz żółty podtekst?Jaki jest Twój podton skóry? Oto jak go znaleźćCiepły: Jeśli podstawowy ton Twojej skóry jest żółty lub złoty, masz ciepłe podtony.Chłodny: Jeśli widzisz odcienie niebieskiego, różowego lub czerwonego, to masz chłodne podteksty.Neutralny: Jeśli istnieje mieszanka zarówno ciepłych, jak i chłodnych odcieni lub Twój podtekst jest w tym samym kolorze, co

Jaką rolę odegrali kupcy w rozwoju renesansu we Włoszech?

Jaką rolę odegrali kupcy w rozwoju renesansu we Włoszech?Później członkowie rodziny Medyceuszy sponsorowali wielkich artystów włoskiego renesansu. Szczególnie Michał Anioł wiele zawdzięczał mecenatowi Medyceuszy. Kupcy również przyczynili się do renesansu, upowszechniając podstawową edukację, zwłaszcza w zakresie matematyki i rachunkowości.W jaki sposób literatura zmieniła się w okresie renesansu?W jaki sposób zmieniła się literatura i sztuka w

Jaki zbiór odbić przenosiłby równoległobok?

Jaki zestaw odbić przeniósłby równoległobok? "Oś y, oś x, oś y, oś x" to zestaw odbić spośród następujących wyborów podanych w pytaniu, które przeniosłyby równoległobok ABCD na siebie.Jaki zbiór odbić przeniósłby ABCD na siebie?Zestaw odbić, które przeniosłyby prostokąt ABCD z powrotem na siebie to: oś y, oś x, oś y, oś x. Odbijając oryginalny obraz

Minister Zdrowia zaprzecza możliwości drugiego lockdownu

Wielu specjalistów przestrzega przed drugą falą koronawirusa, która może nadejść jesienią. Wówczas, dodatkowym problemem byłby równoległy okres wzmożonego...

Recenzja Maze Alpha X: Fantastyczny smartfon z dominującymi funkcjami

Maze Alpha X 4G RecenzjaAby zadziwić ten świat większym ekranem HD i masywną metalową obudową, nowy smartfon jest gotowy zapukać do drzwi tego rynku. Nowe urządzenie, które oczaruje Cię swoimi high-endowymi funkcjami w przystępnej cenie to "Maze Alpha X 4G Phablet".Maze nie jest nową marką i ma pod swoimi skrzydłami takie produkty jak Maze Ultra.

Jakie badania wykonuje się w celu sprawdzenia funkcji nadnerczy?

Jakie badania wykonuje się w celu sprawdzenia funkcji nadnerczy?Badania krwi i moczu pomagają zmierzyć ilość hormonów nadnerczy, co może wykryć guz czynnościowy. Tomografia komputerowa (CT lub CAT) lub rezonans magnetyczny (MRI) mogą być przydatne w diagnozowaniu guza nadnercza i określeniu, czy jest on nowotworowy.Jakie jest badanie krwi na funkcjonowanie nadnerczy?Badanie kortyzolu mierzy poziom kortyzolu we

Remake Dead Space będzie miał przynajmniej jedną rzecz, której Dead Space nie ma

DomPCDead Space(Image credit: EA)Lista osiągnięć Dead Space Remake jest już dostępna, a wraz z nią pojawia się podstępna wskazówka dotycząca tego, czego możemy się...

Ile procent węgla znajduje się w acetonie?

Ile procent węgla znajduje się w acetonie?Skład procentowy według pierwiastkówElementSymbolMass PercentHydrogenH10.413%CarbonC62.040%OxygenO27.548%Jaki jest procent masy węgla?27.29 %Jaki jest procentowy skład tlenu w acetonie c3h6o?27.6%Jaki jest skład procentowy c3h6o?Skład pierwiastkowy C3H6OElementSymbolMass percentCarbonC62.0397HydrogenH10.4128OxygenO27.5476Gdzie wykorzystywany jest C6H12O6?Oddychanie komórkowe pozwala organizmom na wykorzystanie (uwolnienie) energii zgromadzonej w wiązaniach chemicznych glukozy (C6H12O6). Energia zawarta w glukozie jest wykorzystywana do produkcji ATP.

Gdzie umieścić swoje nazwisko na papierze?

Gdzie umieszcza się swoje nazwisko na pracy?Twoje imię i nazwisko, nazwisko profesora, nazwa klasy i data powinny być umieszczone na pierwszej stronie pracy z podwójnym odstępem w lewym górnym rogu, z 1-calowym marginesem od góry i lewej strony.Czy nagłówek jest po lewej czy po prawej stronie?Każdy wiersz w twoim artykule powinien być podwójnie oddzielony, włączając

Pozostałe newsy

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Steve Aoki x Stoopid Buddy zapowiadają Web3 Stop-Motion Series

Steve Aoki i Seth Green łączą się z platformą treści web3/NFT ShibuyaXYZ, aby ogłosić interaktywny, tworzony przez społeczność serial poklatkowy zatytułowany "Dominion X: Level...

Firmy kryptowalutowe kontynuują zwolnienia i redukcję zatrudnienia do stycznia 2023 r

W morzu zwolnień tech, firmy Crypto również odczuwają ciepło tak daleko w styczniu 2023 roku. Co najmniej 14 firm kryptowalutowych ogłosiło zwolnienia, z ponad...

PROOF of Conference: Wszystko, co musisz wiedzieć

Top Blue-Chip NFT marka PROOF ogłasza "Proof Of Conference" - wielodniowe wydarzenie celebrujące wszystko co związane z web3. Wydarzenie łączy sztukę, kulturę, społeczność i...

Rug Radio PFP NFTs z Cory Van Lew Mint w poniedziałek 6

Fani Rug Radio, przygotujcie swoje cyfrowe portfele na drop PFP NFT projektu we współpracy z Cory Van Lew! Nowe przedmioty kolekcjonerskie pojawią się 6...