Show Biznes

Między czasem zwycięstw a Jerrym Westem, Magic Johnson wybiera byłego trenera

Pamiętacie, jak dwa lata temu, kiedy Ostatni taniec był w pełnym rozkwicie? Pod koniec emisji 10 odcinków tego dokumentu można było stwierdzić, że szum wokół serialu – tzn. gwiazd Chicago Bulls, które potraktowały swoje portrety osobiście– dorównywał szumowi wokół The Last Dance – samego serialu.

Teraz, gdy serial HBO Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty zbliża się do dwóch ostatnich odcinków, czujemy się trochę jak w déja vu. W ostatnich tygodniach byłe gwiazdy Los Angeles Lakers – Magic Johnson, Jerry West i Kareem Abdul-Jabbar – wypowiadały się i/lub pisały o swoim niezadowoleniu z serialu, najczęściej wytykając Winning Time (celowo) luźne podejście do historii Showtime. Spośród wszystkich charakteryzacji, najbardziej nagłośniona jest postać Westa w wykonaniu Jasona Clarke’a, który nie używa gazu ani hamulców. W zeszłym tygodniu prawnik Westa zażądał od prowadzących program Winning Time sprostowania i przeprosin. Prawnik Westa, Skip Miller, napisał w liście: „Przedstawienie ikony NBA i legendy L.A. Lakers, Jerry’ego Westa, w programie Winning Time jest fikcją udającą fakt – celowo fałszywą charakterystyką, która spowodowała wielkie cierpienie Jerry’ego i jego rodziny.”

Teraz Johnson dołączył do swojego byłego kolegi z drużyny, Abdula-Jabbara, wspierając Westa, pisząc na Twitterze o tym, jak „Jerry pomógł nam rozwinąć się na boisku jako koszykarze i poza nim jako mężczyźni” Tweety można przeczytać poniżej.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

To nie pierwszy raz, kiedy Johnson – którego serial dokumentalny They Call Me Magic jest obecnie dostępny na Apple TV+– skrytykował Winning Time. „Nie będę oglądał”, powiedział Johnson w wywiadzie dla Entertainment Tonight. „Jeśli Lakersi, ja lub ktoś z nich miałby z tym coś wspólnego, to bym to zrobił, ale nie można tego powielać, to zbyt wiele… Po pierwsze, na boisku, to znaczy, robiliśmy to, co do nas należało, to były wzloty i upadki. A potem poza boiskiem – bo o ile nie jesteś Lakerem, albo nie jesteś z rodziny Bussów [member], bo nie da się skopiować Dr. Jerry’ego Bussa, Laker Girls i Pauli Abdul i tego, co to znaczyło – to znaczy, że zaczęło się na boisku i poszło w górę.”

Ponownie, pozostały nam dwa tygodnie Winning Time i mnóstwo postaci związanych z Lakersami musi jeszcze wypowiedzieć się na temat tej serii. Sądzimy, że Pat Riley wkrótce będzie miał coś do powiedzenia.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button