Show Biznes

Miles Teller reaguje na kampanię babci, która chce, by został on następnym Jamesem Bondem

SAVANNAH, GA - OCTOBER 25:  Leona Flowers and Miles Teller attend the Miles Teller Vanguard Award Presentation during the 19th Annual Savannah Film Festival presented by SCAD on October 25, 2016 in Savannah, Georgia.  (Photo by Cindy Ord/Getty Images for SCAD)

Jeśli Hollywood zadzwoni, Miles Teller chętnie zagra Jamesa Bonda. W nowym wywiadzie dla Entertainment Tonight, „Top Gun: Maverick” gwiazda ujawniła, że jest na pokładzie z kampanią swojej babci, aby uczynić go następnym 007. ET rozmawiało z aktorem pomiędzy rundami golfa na American Century Championship prezentowanym przez American Century Investments w South Lake Tahoe, CA.

„Tak, to znaczy tak doskonale” – powiedział o graniu Bonda. „Myślę, że jesteśmy aktorami, wiesz, więc może można to trochę pomieszać.”

29 czerwca Leona Flowers rozpoczęła na Twitterze kampanię na rzecz swojego wnuka, aby został kolejnym Jamesem Bondem. Jednak nie poprzestała na jednym tweecie – w ostatnim momencie Flowers ponad 10 razy pisała o kwalifikacjach Tellera do roli, podkreślając wszystko, od jego umiejętności aktorskich po jego brytyjskich i irlandzkich przodków.

„Szukają aktora, który zastąpi Daniela Craiga w przyszłych filmach o 007” – napisał Flowers. „Myślę, że mój wnuk, Miles Teller, udowodnił, że ma wszystko, czego szukają – talent, wygląd, siłę, światową atrakcyjność & oh, tak fajne. On może być tym facetem!!! Czy nie byłby świetny?”

Kiedy fani Jamesa Bonda zauważyli, że Teller jest Amerykaninem, a nie Brytyjczykiem, Flowers szybko odrzuciła ich dywagacje, nalegając, że talent i dziedzictwo jej wnuka powinny bardziej niż kwalifikować go do wypełnienia butów 007. „Miles jest bardzo dumny ze swojego genetycznego połączenia z Wyspami Brytyjskimi” – napisała w odpowiedzi na jednego z fanów. W innym tweecie dodała: „I wielu Europejczyków grało Amerykanów. Studiował aktorstwo, które obejmuje akcenty. Byłby świetny.”

Flowers poszła dalej, by poinformować swoich zwolenników, że nawet książę i księżna Cambridge są fanami jej wnuka. „Myślę, że nasi angielscy przyjaciele powitaliby go jako 007” – napisała. „Ludzie w Londynie pokochali go, gdy był tam właśnie z premierą Top Gun Maverick. Oczarował nawet Williama & Kate.”

Wiele dużych nazwisk zostało obrzuconych błotem jako potencjalne zastępstwa Craiga – w tym Idris Elba i Regé-Jean Page – ale w czerwcowym wywiadzie dla People, producentka Jamesa Bonda Barbara Broccoli powiedziała, że obecnie nie ma żadnego frontrunnera do roli. W rzeczywistości, powiedziała, że postać przechodzi coś w rodzaju rekonstrukcji. „Nie ma scenariusza i nie możemy go wymyślić, dopóki nie zdecydujemy, jak podejdziemy do następnego filmu, ponieważ tak naprawdę jest to ponowne wynalezienie Bonda” – powiedziała. „Wymyślamy na nowo kim jest, a to wymaga czasu”.

Czy ta reinwencja może obejmować amerykańskiego aktora na dorobku, jak Teller, który przejmie rolę? Tylko czas pokaże, ale nikt nie może zaprzeczyć, że Babcia Flowers wysuwa przekonujące argumenty za tym, że gwiazda „Top Gun: Maverick”, że gwiazda może ubiegać się o tę ikoniczną rolę. Jeśli dodamy do tego gotowość Tellera do przyjęcia roli, to pozostanie tylko pytanie, jak aktor przyjmuje swoje martini.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button