Show Biznes

Miles Teller wyjaśnia, dlaczego jego żona płakała na planie teledysku Taylor Swift

LONDON, ENGLAND - MAY 19: Miles Teller and Keleigh Sperry attend

Shedding łzy do albumu Taylor Swift jest naturalnym ludzkim doświadczeniem. Ale Miles Teller powiedział E News!, że jego żona, Keleigh Sperry Teller, faktycznie załamała się na planie podczas oglądania, jak filmuje ze Swift do jej teledysku „I Bet You Think About Me”. Powód jej łez okazał się jednak aż nazbyt relatywny.

„Kiedy kręciliśmy teledysk, Taylor po raz pierwszy zagrała dla Keleigh 'All Too Well (10-Minute Version)'”, wyjaśniła gwiazda „Top Gun: Maverick” gwiazda wyjaśniła. „Keleigh po prostu patrzyła na Taylor w jej sukni ślubnej, a Taylor i ja tańczyłyśmy, podczas gdy ona słuchała 'All Too Well’, tej nowej, i po prostu wybałuszała oczy”

Jak się okazuje, Keleigh jest wielką Swiftie i, według Tellera, gra jej muzykę „cały czas” Wyjaśnił: „W moim domu jest dużo Taylor” Keleigh podzieliła się nawet na Instagramie zdjęciem ze Swift na planie teledysku, pisząc: „We are MAIM’d indeed ❤️🩹❤️🩹❤️🩹 I will be your invisible bride any day” Podczas gdy Teller jest również wielkim fanem (i doskonałym fałszywym ex w teledysku), mówi, że jego gust muzyczny jest nieco inny. „Czuję, że Bob Seger może dostać mnie na podłodze tak samo jak Michael Jackson,” podzielił się. „Jest mnóstwo filmów, w których tańczę do obu tych facetów”

Teller i Sperry byli zaręczeni przez dwa lata, zanim pobrali się z powrotem w 2019 roku, z Tellerem mówiącym Men’s Health, „Kiedy się ożenisz i zrobisz to ostateczne zobowiązanie, życie jest po prostu o wiele mniej stresujące. Po prostu wiesz, że ta osoba zawsze będzie tam.” Dodał, że nawet podczas pandemii, małżeństwo poczuło się łatwo z Keleigh. „Po prostu spędzamy ze sobą czas. Ona utrzymuje mnie w spokoju. To całkiem wspaniałe,” powiedział. „Jestem z nią teraz od momentu, kiedy się budzę do momentu, kiedy kładę się spać”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button