Show Biznes

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi spędzają romantyczne wakacje we Włoszech

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi cieszą się trochę jakości czasu w słońcu podczas ich włoskich wakacji. 4 lipca, gwiazda „Stranger Things” i jej ukochany zostali sfotografowani na Sardynii, gdzie byli widziani wymieniając słodkie pocałunki na łodzi. Brown miała na sobie czarno-białe bikini z gingham, a Bongiovi proste czerwone kąpielówki Dior.

8 lipca zostali ponownie zauważeni, gdy wylegiwali się na łodzi i podziwiali widoki oceanu. Cztery dni później, opalali się na plaży i zjedli razem lunch. Brown miał również błyszczący pierścionek na tym palcu.

Od czasu subtelnego potwierdzenia swojego związku w listopadzie 2021 roku, Brown i Bongiovi powoli dawali nam więcej przebłysków swojego romansu. Para zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas BAFTAs w marcu, zanim ponownie wyszła na premierę czwartego sezonu „Stranger Things” 14 maja.

Wydaje się jednak, że ta dwójka uwielbia oszczędzać PDA na wakacje, ponieważ oboje wzięli na Instagram w tym samym miesiącu, aby podzielić się kilkoma zakochanymi zdjęciami z ich wycieczki do Barcelony. Brown napisał „te amo” obok jej serii zdjęć, podczas gdy Bongiovi po prostu podpisał swój post, „Alexa play late night talking by Harry styles.”

Ahead, zobacz więcej zdjęć z ostatniej podróży pary do Włoch.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button