Show Biznes

Milo Ventimiglia powróci w piątym sezonie „The Marvelous Mrs. Maisel

NEW YORK, NY - JUNE 10: Rachel Brosnahan and Milo Ventimiglia are seen at the film set of 'The Marvelous Mrs Maisel' TV Series on June 10, 2021 in New York City.  (Photo by Jose Perez/Bauer-Griffin/GC Images)

Handsome Man w końcu otrzyma imię w piątym sezonie „The Marvelous Mrs. Maisel”. Jak donosi TVLine, Milo Ventimiglia powróci do „Pani Maisel” w finałowym sezonie – i tym razem może rzeczywiście będzie miał okazję powiedzieć więcej niż jedno zdanie. Wiadomość ta pojawiła się po tym, jak gwiazda „This Is Us”, która pojawiła się gościnnie w czwartym sezonie, okazała się być w większości niemówiącą rolą.

W czwartym sezonie Ventimiglia grał postać znaną po prostu jako Przystojniak, który intensywnie flirtuje z Midge (Rachel Brosnahan). Jednak kiedy oboje spontanicznie się spotykają, żona bohatera wpada na ich trop. To skłania Midge do pośpiesznego opuszczenia domu bez swojej szczęśliwej sukienki. Ta niewielka rola połączyła Ventimiglię z producentami wykonawczymi „Gilmore Girls” i „Pani Maisel”, Amy Sherman-Palladino i Danielem Palladino, ale pozostawiła też fanów, którzy chcieliby więcej.

Dobra wiadomość jest taka, że widzowie będą mogli zobaczyć więcej Ventimiglii, kiedy serial Amazon Prime Video powróci w swoim ostatnim sezonie. „Zobaczymy ładną, bardziej rozbudowaną część 2 do Milo i Rachel”, powiedział Daniel w rozmowie z TVLine. Ujawnił również, że Handsome Man otrzyma imię. Nie podał jednak dokładnych szczegółów, które spowodują ponowne pojawienie się tej postaci w życiu Midge.

Pojawienie się Ventimiglii w piątym sezonie nie jest całkowicie niespodziewane, ponieważ aktor nagrał się, mówiąc jak bardzo był podekscytowany pojawieniem się w czwartym sezonie. W lutym aktor wyjawił TVLine, że nigdy nie stracił kontaktu z Palladynami. po zakończeniu produkcji „Gilmore” nie przestaliśmy ze sobą rozmawiać,” powiedział. „Trzymałem ich blisko mojego świata, a oni trzymali mnie blisko swojego przez bardzo długi czas. Kiedy Amy zadzwoniła i zapytała: 'Hej, przyjdziesz [on the show]? Powiedziałem: „Absolutnie – cokolwiek potrzebujecie” Więc było [was] po prostu świetnie. To tacy dobrzy ludzie. A dla aktora zawsze miło jest pracować z kreatywnymi pisarzami, którym tak bardzo zależy na pracy, wyniku i procesie.”

Fanów „Gilmore Girls” ucieszy wiadomość, że Ventimiglia nie jest jedynym byłym mieszkańcem Stars Hollow, który powróci do „Pani Maisel” w piątym sezonie. TVLine wcześniej potwierdziło, że Kelly Bishop powtórzy swoją rolę swatki Benedetty z sezonu czwartego. Inni aktorzy z czwartego sezonu to Eddie Kaye Thomas, Peter Friedman i Chloë Kerwin. Dodatkowo, Alfie Fuller, który gra asystenta Susie, Dinah, oraz Reid Scott, który występował jako prowadzący talk-show Gordon Ford, zostali awansowani do rangi stałych bohaterów serialu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button